Již dnes večer: Mistrovství České republiky v počítačových hrách

Už dnes večer začíná v rámci letošního maratonu Mistrovství České republiky v počítačových hrách třídenní klání v battle royale titulu PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). Ve hře je rovných 100 tisíc korun a třetí titul českého šampiona. Na cestě čeká hráče celkem 24 her namíchaných rovným dílem z Miramaru a Erangelu.

Stát se může opravdu cokoliv, víkendový battle má ale podle sázkařů i bookmakerů Tipsportu, který je současně generálním partnerem turnaje, jasného favorita. Tím je s aktuálním kurzem 1,95:1 Entropiq (počáteční kurz byl 3:1), na kterého je vsazeno 86 % všech sázek. Pomyslnou stříbrnou příčku drží s kurzem 3,80:1 jediný zahraniční účastník turnaje Inside Games (14 % všech sázek) a třetí v pořadí je s kurzem 10:1 ENTERPRISE. Kurzového Černého Petra si před začátkem turnaje u bookmakerů vylosoval s kurzem 22:1 Cucurru.

“Zájem sázkařů o první část mistrovství v počítačových hrách byl opravdu enormní, a to především díky tzv. live sázkám, tedy možnosti vsadit si i v průběhu jednotlivých utkání. Během minulého víkendu jsme na zápasy ve hře Counter-Strike přijali sázky v řádu několika milionů korun, doplňuje vedoucí oddělení e-sportů v Tipsportu Daniel Veselý. Kromě kurzů bude i během tohoto víkendu ve hře také elektronická tužka experta Playzone.cz, který ve virtuálním studiu na obrazovce mimo jiné komentuje rozhodující momenty utkání včetně vývoje kurzů na vítěze i dílčích kurzů na jednotlivé duely.

Napsat komentář