Co potřebuje každý hokejista? Výstroj, helmu i hokejky

Hokej je celosvětově jeden z nejpopulárnějších týmových sportů. Pokud vás to táhne na lední plochu, zahrajte si s přáteli hokej, případně se přihlaste do nějakého týmu ve vašem okolí. Počítejte však s tím, že si budete muset pořídit i vhodnou výbavu, jako jsou hokejky, helma a hokejová výstroj. V následujících řádcích vám prozradíme, jak při výběru postupovat.

Český hokejový tým patří mezi světovou špičku. V mládežnických týmech jsou nadějní talenti, kteří se možná dostanou i do NHL. Pro svou práci potřebují kvalitní hokejové vybavení. I když plánujete hrát pouze amatérský hokej, i tak by vám měla hokejová výstroj perfektně padnout, abyste se na ledě cítili komfortně. Odrazí se to ve vašem výkonu.

Vybavení na hokej není jen o hokejce

Pro plynulý pohyb po ledovém hřišti potřebujete spolehlivé brusle. Při výběru dávejte pozor na to, aby vás nikde netlačily, protože najednou by se z oblíbeného sportu stalo peklo. Vsaďte na ověřené modely, přičemž po funkční i designové stránce vás nadchnou řady Nexus, Supreme a Vapor od značky Bauer.

Vedle bruslí ještě přikupte chrániče na lokty, ramena a holeně. Potřebujete také pevné rukavice a nákrčník. V neposlední řadě se neobejdete bez hokejové helmy, která chrání hlavu před nárazy a pády.

Hokejky z pevných materiálů

Chcete střílet jeden gól za druhým? Bez hokejky se tedy neobejdete. Vyrábí se z pevných a odolných materiálů, aby se jen tak nezlomily. Konkrétní hokejku byste měli vybrat podle toho, jakou stranu máte dominantní, jestli pravou, nebo levou.

Kompletní sortiment pro hokej vám nabízí internetový obchod Bauerhockey.cz, kde najdete vše pro hráče i brankáře. Přijdou si zde na své také hráči in-line hokeje. Pokud si nevíte rady, nechejte si poradit v online poradně přímo na stránce e-shopu.

Napsat komentář