Kam na prodloužený víkend o Velikonocích?

Ačkoliv únorové počasí nabádá spíše k pobytu na horách a vyžití se v zimních sportech, někteří z Vás možná již začínají pomalu plánovat, jak by mohli prožít letošní Velikonoce. Skvělou příležitost pro brzký jarní víkend poskytuje ubytování v srdci Moravského krasu.

Velikonce v levném ubytování Blansko

Hledáte-li pohodlné ubytování za výhodnou cenu, pak ubytování Blansko bude sázkou na jistotu. Ubytovat se můžete v některém z osmdesáti pokojů, které jsou všechny vybaveny sociálním zařízením. Hotel Probe je dobrou volbou, jak pro rodiny s dětmi, tak seniory nebo jednotlivce. V levném ubytování Blansko najdete příležitost k relaxaci i navštívení mnoha zajímavých míst. Ke stravování můžete využít hotelovou restauraci. Hosté se sportovním duchem si mohou přijít zahrát v areálu hotelu squash nebo kuželky. Za lyžováním se můžete vydat také na konci března do lyžařského areálu Blansko-Hořice. K dispozici jsou zde dva vleky s talířovými unášeči a s regulací rychlosti. Oblíbený je také ski areál Olešnice na Moravě.

Nechejte se zlákat návštěvou jeskyní Moravského krasu

Okolí města Blanska je bohaté na přírodní i kulturní unikáty, jejichž návštěva by Vám rozhodně neměla uniknout. K výletu lákají zejména jeskyně z rozsáhlého jeskynního komplexu Moravský kras. Ty Vás učarují zejména svou krásnou krápníkovou výzdobou. Na webových stránkách ubytování Blansko www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha najdete aktuální informace k otevírací době těchto jeskyní.Nejnavštěvovanějšími jeskyněmi v České republice jsou Punkevní jeskyně. Procházet se v jejich interiéru budete mohutnými dómy a chodbami s krápníkovou výzdobou až na dno propasti Macocha. Svou popularitu získaly také díky možnosti k romantické plavbě na lodičkách na podzemní říčce Punkvě. Kromě Punkevních jeskyní jsou veřejnosti zpřístupněny také jeskyně Sloupsko-Šošůvské, Balcarka, Kateřinská a od roku 2008 také jeskyně Výpustek.

Napsat komentář