Kam na romantický víkend pro dva?

Rádi byste si s partnerkou udělali po delší době jen čas sami na sebe? Skvělou příležitostí k tomu rozhodně může být romantický víkend pro dva v jižních Čechách. S romantickým víkendem pro dva můžete osvěžit Váš vztah i být jeden druhému opět nablízku. Tato pohádková lokalita poskytuje vše, co hledáte k tomu, abyste si užili navzájem nejen sami sebe, ale také krásnou přírodou a bohaté kulturní vyžití. Jen stěží byste hledali v České republice, kde se nachází tolik hezkých zámků, hradů a zřícenin. K romantickým procházkám zde lákají historická centra měst Třeboň, Český Krumlov, České Budějovice či Jindřichův Hradec.

V posledně jmenovaném městě můžete zavzpomínat na časy minulé při projížďce legendární úzkokolejkou. Jedná se o skutečně unikátní technickou památku. Ubytovat se můžete uprostřed historického centra města Jindřichův Hradec v komfortním čtyřhvězdičkovém hotelu. K relaxaci po cyklovýletě či návštěvě místních pamětihodností můžete využít oblíbenou čokoládovou nebo relaxační masáž. Při svíčkách si vychutnáte tříchodové menu. Jižní Čechy nabízí jedinečné prostředí na zapomenutí veškerých každodenních starostí i odpočinku od dětí.

Prostřednictvím webového portálu Firmy na zážitky najdete však celou řadu i jiných tipů, kam se vydat v létě na prodloužený víkend. Přesvědčte se zde www.firmanazazitky.cz/zazitkove-pobyty/. Oblíbený je rovněž relaxační wellness víkend pro dva plný relaxace a odpočinku v Mariánských Lázních. Místní atmosféru si v historii nenechali ujít významné osobnosti, jako byla například česká operní pěvkyně Ema Destinnová, polský hudební skladatel Fryderyk Chopin nebo hudební skladatel Antonín Dvořák. Navštivte také Vy město s krásnou architekturou a typickou lázeňskou atmosférou v západních Čechách.

Napsat komentář