Karnevalové kostýmy

Karnevalové kostýmy jsou dnes povinnou výbavou každého dítěte, ale i mnohých dospělých. Jste-li rodiči malého špunta, jistě máte s kostýmy bohaté zkušenosti. Školní besídky, maškarní karnevaly, dětské tematické večírky. Na všechny tyhle události je třeba opatřit dětské karnevalové kostýmy. Mezi ty nejoblíbenější patří dlouhodobě pohádkové bytosti domácího i zahraničního původu či akční hrdinové z filmových trháků.

Koupit nebo vyrobit?

Právě řešíte kostým a přemýšlíte nad tím, zda ho koupit a nebo vyrobit? Záleží na vás a na tom, jak moc jste manuálně zruční a kreativní. Domácí výroba má své nesporné výhody. Mezi ty hlavní patří neomezené nápady, originální zpracování a vytvoření na míru, to znamená, že oblek padne jako ulitý. Nadto si můžete být jistí, že ve stejném kostýmu nikdy jiný nedorazí. Počítat však musíte s větší časovou náročností na přípravu a realizaci. Nejste-li v ručních pracích zrovna experti, bude asi lepší, když si model koupíte. Dnešní trh nabízí opravdu mnoho. Mezi jinými lze zakoupit kostýmy na Masopust, ale i klasické Kostýmy pro Mikuláše, anděly a čerty. A je vážně z čeho vybírat. Aby byla transformace perfektní, nezapomeňte na potřebné doplňky a malůvky na obličej.

Půjčovny kostýmů

Chcete-li převlek pouze na jeden večer a nechcete si ho kupovat ani vyrábět, existuje ještě třetí možnost. Tou je návštěva oblíbených půjčoven kostýmů. Velkým trendem jsou v posledních letech karnevalové kostýmy pro dospělé. Na maškarní tak můžete jít opravdu za kohokoliv, aniž byste se museli držet zažitých postupů. Především v karnevalové sezoně si dejte pozor na dlouhé čekací lhůty a zamluvte si kostým s dostatečným předstihem.

TIP: Kde kostým půjčit?

Za nás je to jednoznačně společnost Lipta – TDP a.s., jediný český výrobce karnevalových kostýmů pro všechny věkové kategorie. Navíc poskytují možnost výroby kostýmů na zakázku, přesně dle vašich představ. Společnost má více jak 30letou tradici a o jejím důležitém místě na trhu svědčí také fakt, že šije i taláry pro soudce, státní zástupce, školy a další instituce.

Napsat komentář