Kde se v Praze levně ubytují i větší skupiny na poslední chvíli?

Sehnat ubytování v Praze v nejfrekventovanější letní sezoně, i mimo ni, nemusí být problém, a to i když přijíždíte ve větší skupině a sháníte hostel či hotel na poslední chvíli. Existují ubytovací zařízení, která se cenou a počtem lůžek přizpůsobí větším skupinám turistů a návštěvníků Prahy, jež shánějí místo k pobytu na poslední chvíli.

Kvalitní služby za rozumné ceny

Pokud nemáte peněz nazbyt, cestujete s dětmi, se školním nebo tábornickým výletem na pár dní do Prahy, máte šanci sehnat ubytování na úrovni v příjemných cenových relacích. Penzion – Praha nabízí kromě 32 pokojů, v nichž se ubytuje až sto osob, skvělé podmínky díky klidné lokalitě. Nebudou vás rušit noční turisté, již dovedou hlučet až do brzkých ranních hodin, ani vás nebude trápit parno městského centra, a přitom budete v příjemném dosahu městskou hromadnou dopravou všem vyhledávaným historickým památkám a turistickým cílům. Co víc si ještě přát?

Ubytování pro větší a malé skupiny návštěvníků Prahy

Penzion Praha – 5  má k dispozici vícelůžkové pokoje na hostelu i klasické pokoje hotelového typu pro osamocené návštěvníky. Díky tomu, že jsou v penzionu nekuřácký salonek v restauraci i zahrádka s posezením, mohou se ubytované skupiny v pohodě setkávat na těchto místech, podělit se o zážitky nebo se bavit po dni stráveném ve stověžaté Praze.

V ceně jsou snídaně a Wi-Fi připojení

Velice výhodné ceny, jaké v Praze budete hledat jako v kupce sena, se v mimosezonním období pohybují od 280 do 350 korun, v hlavním turistické sezoně jsou v rozmezí 350-550 Kč. Cena závisí na typu ubytování a složení pokojů. V částce jsou zahrnuty bufetová snídaně a Wi-Fi, lze zajistit i polopenzi, úschovu zavazadel, případný transfer z letiště pro cestující ze zahraničí a parkování autobusu po předchozí rezervaci (minimálně týden dopředu). Denní a noční recepce vykrývají non-stop služby pro ubytované turisty. Nemůže se stát, že by se turisté se zpožděním letu nebo po zbloudilém putování Prahou nedostali v pořádku do svých lůžek. Check-in i check-out jsou po domluvě variabilní.

Napsat komentář