Zpříjemněte léto Vašim nejbližším s tipy na dárky od Firmy na zážitky

Nevíte, čím udělat radost Vašim rodičům k výročí svatby? Darujte jim netradiční dárek v podobě adrenalinových zážitků. Zejména rodiče, kteří rádi vyhledávají trochu napětí při volnočasových aktivitách, budou takovými dárky nadšeni. Ze široké nabídky Firmy na zážitky můžete vybírat adrenalinové zážitky a udělat tak radost nejen Vašim nejbližším, ale také sami sobě. Na internetovém portále Firmy na zážitky najdete adrenalinové zážitky, které zpříjemní pobyt na suchu i ve vzduchu nebo na vodě. Prohlédněte si portfolio Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/a vyberte si.

Letošní léto mohou Vaše rodiče začít například s indoor surfingem či si na vlastní kůži vyzkoušet flyboarding. Pro odvážlivce je připraven rovněž jetpack. Během tohoto adrenalinovém zážitku si každý odvážlivec vyzkouší létání nad vodní hladinou.

Firma na zážitky Vám velmi ráda také doporučí jiné tipy na dárky. Vaše rodiče tak můžete obdarovat poukázkou na některý z adrenalinových či wellness zážitků. Horké letní dny si mohou zpříjemnit například italským piknikem s lahví prosecca, indickou degustací v restauraci Zátiší či romantickou večeří na Kristině hrádku.

Patří-li Vaši rodiče k prarodičům, kteří rádi tráví svůj volný čas s vnoučaty, pak jim nemůžete udělat větší radost ničím jiným, nežli darováním poukázky na rodinný vstup do Aquapalace v Praze. Pokud stále váháte a nemáte jasno, který ze zážitků vybrat, můžete nechat rozhodování na nich a obdarovat je dárkovým poukazem v nejrůznější cenové relaci.

Napsat komentář