Konferenční prostory, zdroj: Konfi.cz

Kde uspořádat konferenci, školení či prezentaci?

Před výběrem místa pro firemní akce, jako jsou školení, obchodní schůzky, konference anebo teambuildingy, je nutné zohlednit vzhled budov. V každém případě by měly mít reprezentativní záměr. Samozřejmě existují ještě další parametry, které mají klíčový vliv na úspěšnost pořádané firemní akce. Rovněž je nezbytné zohlednit velikost prostor, bezdrátové připojení k internetu, možnost cateringu, ubytování a jiných služeb.

Konferenční prostory, zdroj: Konfi.cz
Konferenční prostory, zdroj: Konfi.cz

Co se vám při výběru honí hlavou jako první

Samotný výběr prostoru pro školení a konference není zase až tak složitý. Naštěstí už existují internetové stránky vyhledávající nejvýhodnější prostory pro uspořádání firemní akce. Do chytrého vyhledavače zadáte jen místo, kde byste chtěli konferenci uskutečnit. Potom si vyberete ideální hotel, restauraci či sál. Někdo se zajímá pouze o menší prostory pro obchodní schůzku, jiný požaduje kongresový sál. Naštěstí už nemusíte jednotlivé hotely a sály objíždět, internet je chytrá věcička.

Firemní akce pod drobnohledem

Rozhodli jste se pro hotelové prostory, které jsou jako stvořené pro uskutečnění školení či workshopu? Zabijete dvě mouchy jednou ranou. Hotelová kuchyně poskytne příjemné občerstvení. Bez cateringu je to dnes nemožné. V každém ohledu je nutné zvážit další detaily, jako jsou vyhovující termín, kapacita, technika. Nejlepší je, když se koná firemní akce pouze u jediného dodavatele. Pakliže pořádáte menší školení do 50 lidí, není to zase taková honička, ale mezinárodní kongres pro 100 a více účastníků, to už není žádný med. Položte si otázku. Co stravování, ubytování a zábava pro zúčastněné? Jakmile stojíte před takto složitým úkolem, obraťte se jen na profesionály. Jinak budete mít z ostudy kabát. Reprezentativní prostory, cizími řečmi mluvící vstřícný personál, catering, zajištění techniky i večerní zábavy a samozřejmě ubytování hrají prim.

Napsat komentář