Kočičí strom – dopřejte své kočce to pravé potěšení

Počet lidí, kteří mají ve svém domě či bytě kočku stále stoupá. Poskytují jim společnost a také nějaké to vzrušení v nudném pracovním stereotypu opakujících se pracovních dnů. Jelikož se však jedná o domácího mazlíčka, je nutná i odpovídající péče. Proto byste svému miláčkovi měli pořídit kočičí strom, který si v dnešním článku blíže popíšeme a představíme.

Co je kočičí strom?

Kočičí strom představuje uměle vytvořenou hračku pro vašeho čtyřnohého miláčka, do kterého se okamžitě zamiluje. Vyznačuje se velmi kvalitním zpracováním a pevnou konstitucí, takže se nemusíte bát, že by jej vaše kočka poničila a způsobila nechtěné škody i ve vaší domácnosti. Vybrat si můžete hned z několika velikostí a variant, lišících se převážně velikostí samotného stromu a tloušťkou kmene. Konkrétní variantu je pochopitelně nutno vybírat podle hmotnosti vaší kočky.

K čemu bude sloužit?

Jestliže se vaše kočka doma nudí a neustále se vám otírá o nohy či futra dveří, pořiďte jí kočičí strom. Bude se v něm moci vyřádit, neboť se o hlavní kmen může prakticky neomezeně drbat, a navíc si na stromě bude moci i hrát. Díky tomu získá potřebné vyžití a vy tím, zejména v bytech, omezíte nepříjemné skákání po skříních či ostatním nábytku. Kočičí strom obsahuje i odpočinkové zóny, kde bude mít jeho obyvatelka místo jen pro sebe.

Z čeho se kočičí strom skládá?

Jak už jste asi pochopili z předchozího odstavce, možnost využití je opravdu veliká a váš čtyřnohý miláček se tak rozhodně nebude nudit. Všechny tyto doplňky disponují hlavním kmenem, na který jsou postupně navázány ostatní části stromu. Může tak obsahovat samostatný domeček pro odpočinek, silné lano na hraní, myšku na hraní nebo dokonce integrovanou mističku na dobrůtky, díky které kočku ke stromu přilákáte.

Jestliže tedy chcete udělat vaší kočce radost, určitě ji pořiďte tento kočičí strom. Jeho koupě určitě nebudete litovat.

Napsat komentář