Kvalitní plexi stojánky se uplatní v každém oboru

Otevíráte novou pobočku a rádi byste si nechali udělat poutavou reklamu? Společnost MarkSimon Vám může vyrobit reklamní plexi stojánky.

Mnohostrané využití plexi stojánků

Společnost MarkSimon se již řadu let zabývá výrobou kvalitních produktů z plexiskla, které nacházejí uplatnění v reklamním odvětví, strojírenství, stavebnictví, medicíně i řadě kancelářských prostor. Domluvit se společně můžete na předmětech vyrobených pro každodenní potřebu i unikátních dezénových doplňcích dle vlastní specifikace. Při výrobě výrobků z plexiskla používá společnost MakrSimon osvědčené technologie včetně laserového řezání plastu. Výrobky z plexiskla mohou posloužit k podpoře prodeje nebo i jako doplňky regálových systémů. Často nachází výrobky z plexiskla jako kryty pokladních boxů nebo jako kryty strojů či strojních zařízení.

Jaké vlastnosti mají reklamní předměty vyrobené z plexiskla?

K předním vlastnostem předmětů vyrobených z plexiskla patří především vysoká pevnost. Plexisklo se může pochlubit také vysokou kvalitou povrchu. Kromě toho, že je lesklé, je také odolné vůči poškrábání a umožňuje leštění. Oceníte také výborné optické vlastnosti, vysokou pružnost a vysokou teplenou odolnost. Výrobky z plexiskla lze mít umístěné také ve venkovních prostorách, neboť dosahují vysoké odolnosti vůči povětrnostnímu zestárnutí. Společnost MarkSimon používá při výrobě těchto předmětů vysoce kvalitní akrylátové desky. Inspiraci na to, jak mohou vypadat Vaše hotové reklamní předměty, najdete zde www.marksimon.cz/plexisklo-dalsi-materialy/vyroba-z-plexiskla/. Reklamní stojánky od MarkSimon totiž používají firmy věhlasných jmen, jako je například značka Adidas nebo Ibalgin.

Napsat komentář