Láká vás dovolená v Chorvatsku 2018? Ještě máte čas na ideální volbu

Deštivé počasí vystřídalo tropická vedra v tuzemské kotlině a nikdo neví, jaké počasí se nám vyvrbí během prázdnin. Pokud by dětem mělo v létě pršet na turistických výletech, táborech, sportovních soustředěních, vodácké výpravě či u babičky a dědy na chatě, měly by za odměnu zažít vlahé večery u moře a koupání i zmrzlinu během slunečných dnů. Dovolená v Chorvatsku 2018 je jistotou, která většinou nezklame. Pomineme-li jisté počasí s krásnými dny prosluněnými paprsky, čerstvým mořským vzduchem, osvěžující blahodárnou slanou vodou, nesmíme zapomenout ani na zdravotní účinky dovolené u slaného moře. Kožní a dýchací potíže se zmírní, preventivní pobyty na mořském pobřeží dodávají organismu nabití baterek pro chladný podzim a dlouhou zimu.

Dá se vůbec sehnat dovolená Chorvatsko levně?

I když by se mohlo zdát, že zájezdy a ubytování v Chorvatsku podražují, čím rychleji se blíží doba vytouženého letního odpočinku, stále se dá pořídit dovolená Chorvatsko levně. Jen se musí vědět, které internetové stránky si prohlídnout. Sáhodlouhé brouzdání nepřináší mnoho užitku a uspokojení. Cestovní agentura Eliška má díky přímým kontaktům na chorvatské pronajímatele ty nejnižší ceny. Stačí si zadat na webu lokalitu, termín a zvolit si typ ubytování pro konkrétní počet osob.

Ubytování v soukromí Chorvatsko je skvělou alternativou organizovaným výletům

Komu se nechce cestovat s mnoha lidmi autobusem, být v područí aktivistů z cestovky, kteří vám organizují čas, může si sehnat ubytování v soukromí Chorvatsko sám, dopravit se v pohodové dojezdové vzdálenosti po vlastní ose a pak už si jen po svém a podle své nálady užívat přírodního bohatství, turistických a historických památek i průzračně čisté vody. Cestovní agentura Eliška ručí za spolehlivé ubytovatele, kteří se ochotně přizpůsobují jakýmkoliv termínům přijíždějících návštěvníků.

Napsat komentář