Život v novém domově začíná první nocí

První noc v novém bytě či domě, kam jste se spolu konečně nastěhovali, je vždycky výjimečná. Kdo chce její výjimečnost ještě podtrhnout, měl by se na ni pečlivě nachystat. Nejlepší je oslavit koupi společného hnízdečka lásky nezapomenutelným milováním.

Jestli se stěhujete do prvního společného domova, je jisté, že se spousta věcí změní. Například takový sex bude teď daleko častější, méně vzácný, a tak se budete muset snažit, aby se z něj nestal stereotyp. Pořiďte si hračky pro dospělé a začněte ho oživovat už od první noci.

Hra začíná už při výběru

Samotný výběr hraček může být zajímavým zážitkem. Dnes už naštěstí nemusíte navštěvovat kamenný sexshop, což je vysvobození pro všechny stydlivé. V soukromí domova si otevřete stránky vybraného e-shopu a v klidu si vyberete. Navíc si snadno dohledáte informace k veškerým pomůckám, jejichž použitím si nebudete jistí. Troufli byste si například odhadovat, k čemu slouží venušiny kuličky?

Otevře se vám celý nový svět

Jakmile se jednou odhodláte objednat si vibrátor, dildo nebo nějakou zajímavější hračku, jste na dobré cestě k novému sexuálnímu životu. Vibrátorem to totiž obvykle jenom začíná. Postupně začnete hledat zajímavější pomůcky, které si užijete ve dvojici, a možná i hračky pro osamělé potěšení.

Jeden z vás se odvážit musí

Nejtěžší jsou každopádně začátky. Jeden z partnerů musí sebrat odvahu a navrhnout tomu druhému, že by nebylo špatné si trochu zpříjemnit společný sex. Noc v novém domově je k tomu ideální příležitostí, tak si ji vezměte jako záminku a navrhněte, že si obléknete erotické prádlo, do ruky vezmete vibrátor a vyzkoušíte něco trochu nového. Po takové únavě pak rychle usnete a budete mít ty nejkrásnější sny. Víte přece, že sen během první noci v novém bytě se splní. Zklamaní ve finále určitě nebudete. Kdo by také z dobrého sexu byl…

Napsat komentář