Láká vás severní Korsika na kole? Do deseti tisíc si můžete užívat aktivní dovolené

Povalování se u moře není nic pro vás, raději trávíte dovolenou v cizině aktivně. Pokud vás láká turistika, cvičení, koupání v moři a projížďky na bicyklu, pak je tu pro vás přichystána úžasná nabídka – severní Korsika na kole. Příjemná je i cena. Když se ubytujete ve stanu, máte týdenní dovolenou za necelých deset tisíc korun. Cena za ubytování v mobilním domku pro šest osob je aktuálně 13 700 Kč. Co vše zahrnuje tento zajímavý tarif? Dopravu z Ostravy na Korsiku a zpět, cesty po Korsice (s výjimkou fakultativních výletů), trajekt na Korsiku, sedm nocí ubytování, 2x denně cvičení, cyklistický program – oboje pod vedením instruktorů, pojištění a sportovní aktivity. V ceně není zahrnuto stravování, cestovní pojištění a výlety po Korsice.

Korsika na kolech je dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete

Sportovní a cyklistický program „Korsika na kolech“ je sestaven tak, aby si účastníci užili málo prozkoumané severozápadní pobřeží ostrova, Cyklistické trasy jsou koncipovány jak v horském terénu, tak podél skalnatého pobřeží se zátokami a plážemi. Nejenom cyklistika bude vyplňovat sportovní dny. Koupání v horských tůních a moři, denní cvičení, volejbalový turnaj i zdolávání horských vrcholů budou na programu celé dovolené.

Víte, co znamená Korsika GR20? Označuje nejznámější evropský trek

Nejznámější trek v Evropě – a možná i na světě – je právě dálková trasa Korsika GR20. A vy si jej můžete také užít. Ne v rámci cyklistického pobytu, ale v jiném programu se počítá s 12denní turistickou dovolenou, do níž je započítána i cesta z různých českých měst na Korsiku. Během výpravy se turisté vydají severozápadu na jihovýchod, půjdou po horských hřebenech, vykoupou se v horských plesech a přespávat budou u horských chat ve vlastních stanech. Osmý den již budou turisté spojeni se zájezdem Korsika – turistika, odloží batohy, budou si užívat polopenze a putovat nalehko.

Napsat komentář