Instalatérské práce jsou v domácnosti k nezaplacení

Můj muž je pracovitý člověk, o tom není pochyb. Jakožto vedoucí pracovník v personální agentuře má svých starostí v oblasti řízení lidských zdrojů až nad hlavu, tudíž ho doma nechci zatěžovat věcmi, kterým, odpusťte mi to slovo, jednoduše nerozumí. To mu samozřejmě nemohu říct a tak se ho vždy snažím podpořit, jak jen to jde a to i když sama vidím, že bych danou činnost mohla zvládnout daleko lépe než on. Jeho ego by ovšem utrpělo značný šrám a tomu se chci vyvarovat. Bohužel ale, co čert nechtěl, jednoho pěkného květnového dne se nám ucpala vana a já byla celá bez sebe, jak z té situace ven. Můj muž se samozřejmě chopil instalatérské práce, které nerozumí a snažil se problém vyřešit nejprve po svém, pak dal prostor neomylnému internetu a nakonec ve velmi pozdních hodinách se rozhodl, že si přece jen přizve pomocníka, což mi bylo jasné hned od rána. Avšak i přesto jsem raději mlčela.

Čištění kanalizace raději nechal na odborníkovi

Ucpanou vanu ve velmi krátkém čase pan instalatér vyřešil a můj muž se nestačil divit, jak málo k tomu stačilo. Pro jistotu se ho ještě zeptal na pár otázek ohledně domácnosti a nechyběl ani dotaz na čištění kanalizace, které proběhlo již velmi dávno, alespoň dle mého názoru a kanalizace jednoduše poslední dobou zrovna nevoní. Odpověď na jeho otázku ohledně čištění kanalizace tak na sebe nenechala dlouho čekat a zjištění, že jí budeme muset provést, co možná nejdříve to půjde, mého muže moc nepotěšila, ovšem raději se na návštěvě domluvil a nyní je velmi rád, že to udělal, jelikož zápach, který se šířil z kanalizace do okolí, byl opravdu nevábný.

Instalatérské práce vyřešili perfektně

Náš jakýkoliv instalatérský problém, vždy hravě vyřeší instalatérské práce Praha. Jsem tak velmi vděčná za to, že právě v Praze je takovýto odborník na slovo vzatý, který ví, jak se chopit práce. I můj muž pochopil, že některé věci je třeba nechat na lidech, kteří tomu rozumí a nehrnout se do věcí, které jsou mimo jeho možnosti. On by byl také nerad, kdyby se mu někdo pletl do jeho instrukcí ohledně personální činnosti.

Napsat komentář