LED pásky: Moderní a ekonomické osvětlení

Už nehodláte platit za elektřinu horentní sumy, jako tomu bylo doposud? Vybavte svůj domov LED technologií. Právě ona je optimální volbou pro jakýkoli interiér. Umí totiž uspořit spousty peněz. Vždyť i LED žárovka se spotřebou pouhých 4 W dokáže nahradit vláknovou, jež spolkne 60 W. Vše je dáno technologií vzniku světla. Zatímco u LEDek putuje elektřina přímo na vznik světla, u klasických žárovek jde primárně na vznik tepla a pouhých 5 % zbude na světlo. Uvažujete-li o LED osvětlení, lze volit mezi panely, trubicemi, žárovkami anebo pásky. Právě na ně a jejich použití se zaměříme.

Světlo v mnoha odstínech

Moderní LED pásky lze volit v mnoha různých barevných provedeních. Hodně oblíbená je klasická teplá bílá. Rozhodně od věci není také to, když pásky svítí dožluta. Milujete barvy všech druhů? Pak se nebojte vsadit na pestrobarevné variace. Moc hezky vypadají i LED pásky RGB. Můžou působit elegantně, ale i provokativně. V barevném spektru je tolik barev, že je můžete měnit podle momentální nálady nebo příležitosti. Záleží na vás, jaké odstíny v daných místnostech nebo v exteriéru preferujete.

Kde všude si LED pásky najdou uplatnění?

Je úplně jedno, kde si LED pásky nainstalujete. Tradičně se dávají především jako podsvícení kuchyňské linky. Tady vypadají nenápadně, nicméně v případě potřeby dokážou nabídnout tolik světla, kolik bude nezbytné. Stylová jsou i schodiště, jež se tímto způsobem standardně též osvětlují. Především v nočních hodinách se budete velmi jednoduše orientovat i v sebetmavším koutě. Výkonnější modely se využívají například při nasvětlení barů, konferenčních místností anebo celých restaurací. V kombinaci s okolním vybavením se vám podaří vytvořit moderní a zároveň útulnou atmosféru. Naším tipem jsou sady LED pásek se zdroji Philips. V kompletním setu máte vše potřebné, takže stačí jen zapojit do zásuvky a svítíte. Využít je lze kdekoli v interiéru a můžete si být jisti, že osvětlení bude elegantní a ekonomické.

Napsat komentář