Levná bižuterie nikoho neohromí. Věnujte luxusní dámské šperky

Obdarovat ženu šperkem by mělo být pro muže samozřejmostí. Jsou události, ke kterým to prostě patří od nepaměti, ale přibývají další. Stále častějším darem je například šperk k narození dítěte.

Levná bižuterie a šperky nevalné kvality zaplavují trh. Avšak nemusíte mít zkušené a znalecké oko, abyste poznali rozdíl mezi kvalitním a levným šperkem. Dámské šperky, které se rozhodneme věnovat, by rozhodně měly vždy patřit do kategorie těch kvalitnějších. Ideálním řešením je zlato v kombinaci s různými typy drahokamů a dalších kamenů. Tyto materiály k sobě patří a vzájemně se podporují v prezentování své krásy a jedinečnosti.

Co nikdy nezklame?

Hezkým dárkem budou zlaté náušnice. Když se nepouštíte do extrémů, nemůžete se netrefit. Náušnice nosí většina žen. Zlaté náušnice jsou jednoznačně správnou volbou. Pokud jde o design, volit lze třeba aktuálně tak oblíbenou kombinaci růžového zlata a černého onyxu, která tvoří dokonalý kontrast a díky tomu na sebe náušnice poutají pozornost.

Nemusíte se bát sáhnout ani po náramcích. Tradičně oblíbeným je zlatý náramek s diamanty. Hitem bývají decentní náramky, s důrazem na kvalitu materiálu. Tyto náramky lze nosit jako luxusního společníka denně. Nemusí to být šperk, který vždy dlouhé měsíce, a někdy i roky, čeká na svoji příležitost, kdy se bude moci opět předvést.

Častým dárkem je prsten. Úspěch mají velké a výrazné prsteny, připomínající zásnubní prsteny moderních princezen. Ve stylu „jeden kámen vládne všem“ se dnes vyrábí ty nejžádanější prsteny. Poměrně masivní s dominantním kamenem a s inspirací zejména u lady Diany. Právě její zásnubní prsten s modrým safírem hýbe i mnoho let po jejích zásnubách i úmrtí klenotnickým trhem. Zkuste však i něco jiného ­– velký zlatý prsten se smaragdem.

Věnujte šperk k narození dítěte

Věnovat šperk k narození dítěte se stává poměrně oblíbenou tradicí. Většinou jej věnujeme matce dítěte, ale mnoho párů jej dává do vínku svému dítěti. Třeba tehdy, kdy se holčičce rozhodnout nenechat propíchnout ouška a náušnice jako dárek jsou nevhodné. Šperk k narození dítěte je hodnotným, nejen památečným darem. Krásný šperk tohoto typu, ale i další luxusní šperky ze zlata a s drahým kamenem, nabízí Šperky Beny.

Napsat komentář