Likvidace auta v Praze – to je rychlé řešení vašich problémů

Auto, které již nepotřebujeme – může být bourané i nepojízdné. Či auto, od kterého si slibujeme, že vyřeší naše aktuální finanční problémy. Jak s ním nejlépe naložit?

Spektrum možností je poměrně široké. Jenomže jak si odškrtáváme jeden pokus o prodej auta za druhým, zjišťujeme, že to zas až tak snadné není. Bazary dnes zájemce o prodej auta odmítají. A to i když přijdete s novějším a bezproblémovým. Odkup bouraného auta či autovraku je zcela nemožný. Ani o novější a kvalitnější vozidla není zájem. Rozhodně je nechtějí autobazary odkupovat předem, ale berou je pouze do komise. Pokud vůbec. Šance na prodej je dnes velice malá. Zájem o automobily výrazně poklesl.

Další možností je prodej automobilu svépomocí

Kupce lze zkusit najít prostřednictvím různých bazarů. Zde se však setkáme s dalším problémem. Zájemci jsou nespolehliví. Z deseti smluvených schůzek vyjdou tak stěží tři. Největší chybu uděláte, pokud cenu nenadhodnotíte a nemáte pak s ní kam klesat. O ceně totiž licituje každý, a velice tvrdě. Nedáte slevu, neprodáte. Auto pak už však prodáváte extrémně pod cenu. Problémy však pořád nemusí být u konce.

Víte, že na automobilu držíte záruku? Pokud se následně novému majiteli na automobilu něco pokazí, má právo dodatečně žádat slevu z kupní ceny. Jen stěží dokážete, že k poruše došlo třeba nevhodným užíváním automobilu. A soudy novým majitelům obvykle vyhoví. Vy už dávno peníze z prodeje automobilu nemusíte mít.

Cesta, jak se všem těmto problémům vyhnout, přece jen existuje

Likvidace vozidel z domácností či firem může proběhnout zcela jinak. Využít lze služby Za hotové, která se specializuje na výkup automobilů a strojů. Automobily mohou být zánovní i staré. Po bouračce i nepojízdné. Firma od vás vykoupí automobily soukromé, firemní, a dokonce i stroje.

Nákup za hotové není jen likvidace auta v Praze. Služba funguje jako celorepubliková. Cenu, kterou můžete za svůj vůz získat, zjistíte během chvilky vyplněním online formuláře. Už druhý den mohou u vás být zástupci firmy, ať jste z Prahy, nebo z jiného konce republiky. Na místě podepíšete jednoduchou smlouvu o prodeji a ihned dostanete i peníze – v hotovosti na ruku. Firma si automobil na vlastní náklady odveze. Na automobilu nedržíte žádnou další záruku. Znáte lepší způsob, jak se zbavit vašeho automobilu, případně autovraku?

Napsat komentář