Luxusní reklamní předměty: Inspirace na dárky, které ohromí

Chcete své zákazníky a obchodní partnery obdarovat něčím, co udělá opravdu dojem? Luxusní reklamní předměty se od těch tradičních velmi liší. Jejich výběru je třeba věnovat větší pozornost, a to nejen kvůli ceně, ale i kvůli výslednému dojmu. Přečtěte si, jaké jsou možnosti na poli exkluzívních reklamních předmětů a jak se s jejich pomocí zapsat do paměti zákazníka či obchodního partnera.

Psací potřeby stále vedou, vybírejte ale skutečně kvalitní kousky

Psací potřeby jsou stálicí na poli reklamních předmětů. Když se ale bavíme o těch luxusních, rozhodně nemáme na mysli obyčejné propisky. Kvalitní kuličkové pero nebo roller (keramické pero) uložené v exkluzívní krabičce s logem vaší firmy na zákazníka i partnera stoprocentně udělá výtečný dojem.

V oblasti „papírnictví“ se nabízí i na míru tvořené bloky, diáře a zápisníky. Doporučujeme sáhnout po kvalitních kožených deskách, vysokogramážním papíru a kroužkové vazbě, aby diář či zápisník zákazníkovi sloužil dlouhá léta. Logo nebo název značky zakomponujte opatrně a vyvarujte se použití pestrých barev, ať reklamní předmět zůstane náležitě elegantní a vkusný.

I lahve s alkoholem zaujmou. Jak je přetvořit na luxusní reklamní předměty?

Další oblíbenou volbou v dárcích pro zákazníky a obchodní partnery je alkohol. Chcete-li na obdarovaného udělat skutečně výjimečný dojem, zapomeňte na nákupy v nejbližším supermarketu. Raději zapátrejte po lokálních a méně známých značkách alkoholu a na kvalitě opět nešetřete. Spousta alkoholických nápojů, hlavně těch tvrdších, se dělá v limitovaných edicích a omezených počtech kusů, a právě taková lahev zákazníka nebo obchodního partnera zaujme a vryje se mu do paměti.

Nepodceňujte ani design lahve a formu předání. Na některé nápoje si můžete nechat vytisknout vlastní etiketu, ale například u sběratelských lahví to příliš vhodné není. Jak tedy vaši firmu a značku zakomponovat po vizuální stránce? Věnujte pozornost dárkové taštičce. Jako originální řešení se nabízí látkové tašky, které zákazníkovi na rozdíl od papírových vydrží, a navíc jsou ekologické.

Ani vybavení na cesty a do domácnosti se bát nemusíte

Jako luxusní reklamní předměty se nabízí i cestovní zavazadla či nejrůznější pomůcky do domácnosti. Opět ale platí, že pokud chcete na obdarovaného udělat ten správný dojem, není radno šetřit na kvalitě. A z čeho lze vybírat? Každý ocení příruční zavazadla každého typu, tašky či batohy na notebook, peněženku, elegantní kávový či čajový set, stylové nástěnné hodiny a zejména dámy pak potěší kosmetické taštičky. Textilní předměty snadno opatříte potiskem s logem či názvem značkytiskárna na textil by ale měla být skutečně kvalitní a spolehlivá, aby reklamní předmět dlouho vypadal jako nový.

Napsat komentář