Máte volný byt? Pak ho zkuste krátkodobě pronajímat!

Být vlastníkem bytu, v němž právě nebydlíte, znamená také vyřešit, jak s ním naložit, aby přinášel co největší užitek. Jako první nápad přichází na řadu hlavně krátkodobý pronájem nemovitosti. O tuto službu je mezi lidmi v současné době velký zájem. Je to pochopitelné, cestování je velmi populární a každý nechce bydlet v hotelu. Jako mnohem příjemnější varianta se nabízí právě pronájem soukromého apartmánu.

Krátkodobý pronájem bytu vám přinese zaručený výdělek

Jestliže se chcete do toho pustit, určitě se vám bude lépe fungovat s pomocí odborníků. Správa pronájmu bytu v Praze vám ráda pomůže, protože má bohaté zkušenosti. Kromě toho umí nabídnout pronajímanou nemovitost až na pěti rezervačních portálech zvučných jmen – Airbnb, Tripadvisor, Expedia, Agoda nebo Booking.com, na nichž lidé nejčastěji hledají volné ubytovací kapacity. Díky tomu se k nim dostanete co nejblíže.

Současně je potřebné vaši nemovitost k pronájmu připravit. To znamená nafotit vhodné fotografie k propagaci. I s tímto vám Letmeinn může pomoci. Navíc má k ruce tým profesionální designérů, kteří vám poradí, jak apartmán zařídit, aby byl pro zájemce o pronájem atraktivní. Obecně platí, že designově zařízený byt přináší větší finanční užitek – lidé prostě o něho mají větší zájem a častěji si ho pronajímají.

Kolik vás to bude stát a kolik vyděláte?

Kalkulace správy krátkodobého pronájmu se odvíjí i od toho, je-li nemovitosti po rekonstrukci, jaká je dispozice bytu a kolik ložnic má, protože primárně slouží krátkodobý pronájem pro přespání zájemců. Díky tomu je možné přesně stanovit vaši cenu, za níž budete nemovitost pronajímat. Lehce tak zjistíte, kolik na ní vyděláte.

Cena správy Airbnb bude záležet na poskytnutých službách. Využívat můžete zajištění úklidu a údržby nemovitosti, nastavení a správu nabídky i vašeho profilu na rezervačních portálech, profesionální focení nebo plnění povinností ubytovatele.

Napsat komentář