Jízdu bez starostí si užijete s dlouhodobým pronájmem aut

Každý chce jezdit, ale málokdo má čas se o svůj vůz starat. Dnešní automobily jsou plné elektroniky, takže domácí opravy moc nefungují. S téměř každou hloupostí musíte do servisu. Také je třeba myslet na přezouvání pneumatik, platbu povinného ručení a spoustu dalších formalit a povinností. Proto není divu, že se to lidé snaží řešit jinak. Jednou z možných variant je i dlouhodobý pronájem auta.

Co kdyby pravidelné prohlídky v autoservisu, platbu povinného ručení a další formality řešil někdo místo vás? Jsou různé možnosti, jak toho dosáhnout. Možná znáte operativní leasing, který takhle nějak funguje. Ještě více si však lidé v poslední době oblíbili dlouhodobý pronájem aut. Jde sice o delší záležitost, nicméně nejste při něm vázáni smlouvou na tak dlouhou dobu jako u leasingu. Výhody přitom zůstávají.

U Taggartu jedině v novém

Leasingové společnosti lákají na neustále nový vůz. Dlouhodobý pronájem auta Praha však nabízí to samé. Aspoň tedy společnost Taggart, která si udržuje vozy s průměrným věkem 10 měsíců a průměrným počtem najetých km 18 000. Své vozy přitom půjčuje všem bez výjimky, i osobám v registru. Mezi časté zákazníky patří také firmy, kterým se obzvlášť hodí nemuset o svou firemní flotilu pečovat.

Lepší cenu si můžete vyjednat

Autopůjčovna Taggart nabízí dlouhodobý pronájem aut za bezkonkurenční ceny. Pokud se stane, že někde objevíte stejný vůz za nižší částku, stačí se ozvat a Taggart vám dá ještě lepší nabídku. Vůz přistaví klidně ještě ten samý den, domluva je velice flexibilní. To ostatně platí i o délce pronájmu. Bavíme se sice o dlouhodobém, nicméně není problém si auto zapůjčit třeba na měsíc, na týden na pracovní cestu nebo naopak na půl roku, abyste pořád nemuseli řešit, čím budete jezdit. Dlouhodobý pronájem aut je řešením skutečně pro každého.

Napsat komentář