Moderní kuchyně vynikají designem i praktičností

Pokud plánujete rekonstrukci kuchyně, postaví se před vás hned několik otázek, na které byste si měli odpovědět. Z jakého materiálu by měla být kuchyňská linka vyrobena? V jakých odstínech by měly být jednotlivé prvky? Preferujete spíše jednoduchý styl, nebo patříte mezi příznivce rustikálního provedení? V následujících řádcích vám pomůžeme zorientovat se v nepřeberné nabídce.

Při výběru moderní kuchyně by vás měla zajímat odolnost vůči opotřebení a nárazům. Stejně tak by měla dvířka vydržet opakované otvírání a zavírání. Šetřit se v tomto ohledu nevyplácí.

Kuchyně na míru splňují i vysoké požadavky

Současný trh je rozmanitý a nabízí vám různá řešení. Pokud máte specifické požadavky, požadujete kvalitní materiály, je pro vás vhodná výroba kuchyně na míru. Všechny skříňky budou navrženy s ohledem na prostorové možnosti místností. Velkou výhodou je, že si můžete říct, co všechno má v místnosti být. U sektorové kuchyně taková variabilita není.

Jestliže však máte vysoké nároky, počítejte s tím, že se vám to promítne do ceny. Kuchyně na míru jsou sice dražší záležitostí, ovšem na druhou stranu je výsledek originální.

Současné trendy v oblasti kuchyní

V poslední době jsou populární kuchyně propojené s jídelnou a obývacím pokojem. Vznikne velkorysý prostor, který nabízí neomezené možnosti. Dávejte si však pozor na to, aby všechno ladilo do jednotného designu, protože jedině tak vznikne celek, na nějž budete pyšní.

V žebříčku oblíbenosti stále vévodí dřevěné kuchyně. Dřevo je totiž jakýmsi symbolem tepla domova, navíc se může mořit do mnoha odstínů. Unikátního vzhledu dosáhnete speciálními povrchovými úpravami.

Hledáte společnost, která se specializuje na kuchyně? Gabon je odborník, jenž realizuje jak výrobu kuchyní na míru, tak i sektorových variant.

Napsat komentář