Nestresujte se v běžném občanském životě. Sjednejte si pojištění odpovědnosti

V současné době nám život přichystává obrovské množství stresových události, s nimiž se musíme vyrovnat. Nemá tedy smysl si jej ještě znepříjemňovat neustálým strachováním o svou vlastní bezpečnost, potažmo o bezpečnost střechy nad hlavou. Chcete-li si začít užívat bezstarostného občanského života, měli byste co nejdříve začít uvažovat nad pojištěním občanské odpovědnosti.

Na co se pojištění odpovědnosti vztahuje?

Pojištění občanské odpovědnosti za škodu se vztahuje na náhradu škody, která byla způsobena v běžném životě. Nejedná se tedy o speciální produkt určený pro zaměstnance nebo cestovatele, ale naopak je určen všem z vás, kteří si chtějí užívat bezstarostného života. Kvalitně sjednané pojištění vás totiž ochrání před úhradou škody za rozbité okno, vytopeného souseda nebo zabouchnuté klíče. Společně s vámi je navíc chráněna i celá vaše rodina.

Jaké jsou výhody tohoto produktu?

Pojišťovna ERGO nabízí v rámci pojištění občanské odpovědnosti i výhodnější připojištění pro chovatele psů a koní, což je velmi praktické. Kromě toho můžete počítat s celosvětovou platností pojištění odpovědnosti, takže jste před škodnými událostmi chráněni také na dovolené nebo na služební cestě. Další obrovskou výhodou je, že tento druh pojistného produktu se sjednává vždy bez spoluúčasti, čemuž ostatně odpovídají i smluvní částky.

Na kolik se nechat pojistit?

Renomovaná pojišťovna nabízí ve svém produktovém portfoliu hned 4 různé druhy pojištění odpovědnosti. Ty se vzájemně liší pouze podle výše pojistné částky, kdy nejnižší je částka 3 miliony korun a nejvyšší pak 10 milionů korun českých. V rámci pojištění odpovědnosti máte navíc možnost sjednat si výhodnější pojištění majetku nebo například pojištění odpovědnosti pilota. Jednotlivé zvýhodněné nabídky jsou ovšem navázány na konkrétní typ pojistné částky.

Nechcete-li se v běžném občanském životě stresovat, jděte na internetové stránky renomované pojišťovací společnosti a během několika minut si sjednejte kvalitní pojištění.

Napsat komentář