Netradiční autopůjčovna Autoodstrejdy.cz boduje konceptem P2P

Označení P2P (peer to peer, klient-klient) se dříve využívalo zejména pro popis počítačových sítí. Dnes se s ním ale setkáte leckde jinde. Objevuje se například v sektoru půjček. Jistě znáte Zonky, kde lidé půjčují lidem. A na podobném P2P principu funguje i jedna autopůjčovna, která zajišťuje pronajímání aut od lidí lidem.

Jmenuje se Autoodstrejdy.cz a vlastně funguje pouze jako prostředník, dozor nad tím, aby se k sobě pronajímatelé i zájemci chovali podle určených pravidel. Ačkoliv se to nezdá, nejde o žádný nový projekt, který by vznikl jako reakce na popularitu P2P služeb. Autoodstrejdy.cz běží již od roku 2010 a od té doby autopůjčovna zprostředkovala zapůjčení více než pěti tisíc vozů.

Co všechno si lze půjčit?

Spokojení s nabídkou budou zástupci firem, tatínkové shánějící spolehlivé auto na rodinnou dovolenou, mladé páry, co potřebují dodávku na stěhování, fajnšmekři toužící po projížďce v Mercedesu. Autoodstrejdy.cz je tak trochu půjčovna dodávek Praha, ale nabízí i osobní automobily, luxusní vozy a vlastně cokoliv jiného, co vás zrovna napadne. Nabídku ostatně utváří sami lidé, kteří se rozhodnou přes prostředníka pronajímat svůj vůz.

Za jakou cenu?

Od bohatého sortimentu se odvíjí i variabilní cenové podmínky. Auto si půjčíte už od pár stovek korun na den. Ceny si nastavují sami majitelé, a ti je ve srovnání s autopůjčovnami drží dost nízko. Ušetříte cca 20 % – 50 %.

Jak snadné je díky svému autu vydělávat?

Snadnější už to být nemůže. Pokud vám doma stojí nevyužité vozidlo, během pěti minut se zaregistrujete a hned vyděláváte. Nabízet auto na webu s obrovskou návštěvností z vyhledávačů i sociálních sítí je lepší než snažit se pronajmout ho na vlastní pěst. Všechno je zcela bezpečné, podložené smlouvou. Autopůjčovna Autoodstrejdy.cz je tady od toho, aby vám v případě potíží nabídla pomocnou ruku s právními službami.

Koncept je vymyšlený velmi dobře a přesně tak rovněž funguje. Přesvědčte se sami. Mnozí tvrdí, že v P2P službách je budoucnost.

Napsat komentář