Nezdržujte se frontami na poště, využijte expresních služeb kurýra

Nekonečné fronty na pobočkách České pošty, dlouhé doručovací termíny a nesmyslné částky za podprůměrné služby už jsou minulostí. Kurýrní služba Praha vám svými expresními lhůtami ušetří spoustu nervů i peněz doručením zásilek, cenných psaní, běžných i nadrozměrných balíků po Praze, České republice, Evropě i do světa.

Expres kurýrní služby doručí zásilky v den podání

Expresní kurýrní služba Praha ručí za dodání zásilky adresátovi v rámci České republiky v ten samý den, pokud zásilku přinesete do zákaznického centra do 10 hodin dopoledne. Ve stejný den budou cenná psaní, běžné zásilky i balíky doručeny na Slovensko – do Bratislavy za předpokladu, že se s konkrétní zásilkou dostavíte na sběrné místo v Praze do deseti hodin dopoledne, případně budete na brněnské pobočce do 12 hodin. Seznam sběrných míst, ceník a podmínky přepravy naleznete na firemních webových stránkách http://www.intimekuryr.cz/nase-sluzby/kuryrni-sluzby.

Adresáti v Evropě a ve světě obdrží písemnosti do 24 hod., respektive 72 hodin

Výhodné je i zasílání dopisů a balíků po Evropě a ostatních zemích ve světě. Pokud si přejete poslat dopis nebo balíček v rámci Anglie, kurýrní služba Praha zajistí včasné doručení do 24 hodin do Londýna, adresáti v jiných částech Anglie obdrží zásilku do 48 hodin od podání. Vybraná místa ve světě jsou obsloužena také do 24 hodin, ostatní v neuvěřitelně krátkých časových lhůtách v rozmezí od 48 do 72 hodin. Přehledný ceník a rychlost doručení je k nahlédnutí na webu kurýrní služby. Pokud je třeba balík proclít, není problém. Expres kurýrní služba zahrnuje mimo jiné i vyřízení potřebných formalit a nutné administrativní úkony.

Urgentní zásilky jsou převáženy speciálním kurýrem

Speciální zásilky, které si žádají urgentní doručení v individuálním režimu, se přepravují systémem Direct Servis. Písemnosti jsou u vás vyzvednuty kurýrem, jenž je schopen kdykoliv a kamkoliv dopis či balíček převézt. Doba je závislá na vzdálenosti místa doručení a souvisejících možnostech dopravce. V případě, že potřebujete písemnosti dodat adresátovi během víkendu, je potřeba objednávku učinit nejpozději do pátečních 18 hodin.

Napsat komentář