Novinka: Grilované makrely Rio Mare zpestří český jídelníček

Rio Mare přináší na český trh grilované filety z makrely, která patří mezi nejchutnější a nejvýživnější druhy ryb. Jedinečné chuťové i výživové vlastnosti makrely obohatí zdravý jídelníček ve dvou variantách. Rio Mare grilované filety z makrely v extra panenském olivovém oleji a Rio Mare grilované filety z makrely s barbecue omáčkou jsou připravené charakteristickým italským způsobem. Novinka je k dostání ve 120g balení za doporučenou cenu 89,90 Kč.

Jedno z nejoblíbenějších jídel ve středomoří jsou právě grilované filety z makrel. Grilování je jednoduchý, rychlý a velmi populární způsob přípravy masa, ryb nebo zeleniny. Grilovaná makrela je lehká, snadno stravitelná a má výraznou chuť.

Grilované makrely od Rio Mare mají prvotřídní kvalitu. Moderní a zdravá pochoutka má vynikající rybí chuť a je připravená ze skutečně grilovaných makrel.

Rio Mare Grilované filety z makrely v extra panenském olivovém oleji ocení milovníci intenzivní a nezaměnitelné chuti grilované ryby. Podávají se většinou s míchanou grilovanou zeleninou, olivovým olejem a bylinkami. Rio Mare Grilované filety z makrely s barbecue omáčkou si oblíbí všichni, kteří vyhledávají jemnou kouřovou chuť grilovaných makrel a typické barbecue omáčky. Chutným tipem k vyzkoušení je propojení grilované makrely s opečenými plátky bagety potřené česnekem.

Pro zdravé a vyvážené stravování se doporučuje konzumovat ryby alespoň dvakrát týdně. Konzervované ryby si uchovávají všechny výživové vlastnosti čerstvé ryby a jsou bohaté na jedinečné přírodní látky. V mase makrely je vysoké zastoupení bílkovin, omega 3 nenasycených mastných kyselin a vitamínu A. Jedno balení Rio Mare Grilované filety z makrely v extra panenském olivovém oleji obsahuje stejný počet kalorií jako tři plátky vařené šunky, ale má více bílkovin a třikrát méně tuku.

Praktická konzerva s jednoduchým a rychlým otevíráním obsahuje celé filety makrely obecné. Na obalu konzervy najdou zákazníci návod na servírování, výživové vlastnosti a tabulku výživových hodnot.

Napsat komentář