Vpusťte domů Mimoně, děti budou mít radost

Zamilovali si i vaši potomci žluté postavičky z filmu Já, padouch? Dopřejte jim je. Nemusíte kupovat plyšové hračky, které brzy omrzí, Mimoni se u vás doma mohou objevit třeba na ručníku či povlečení. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Děti budou spokojené a zároveň jim koupíte něco užitečného, co by stejně bylo nutné pořídit.

Co může být hezčího než se svým oblíbeným hrdinou usínat a rovněž se vedle něj probouzet? Povlečení Mimoni s Bobem, Stuartem a Kevinem je to pravé pro nejmenší snílky. Díky tomu, že jsou Mimoni žlutí a mají modré kalhotky, se barevně hodí do klučičího i holčičího pokoje. Výborně budou vypadat třeba právě se žlutým či modrým prostěradlem.

5395-detska-osuska-mimoni-v-bitve-70×140-cm, foto: RodinneBaleni.cz

Pro dětskou pokožku chtějte 100% bavlnu

Nevybírejte krásné vzory na úkor materiálu. Nákup dětského povlečení někde na tržnici se nevyplácí. Pokožka by vlivem umělých příměsí mohla trpět, navíc se taková látka často rychle protrhne, případně začne žmolkovat a už není tak příjemně hladká jako na začátku.

Hledejte raději variantu ze 100% bavlny, ať už je její úprava jakákoliv. Ta totiž nepodráždí pokožku, dobře saje pot a vlhkost.

I další výrobky s Mimoni by měly být bavlněné

Žluté animované postavičky se mohou zabydlet rovněž ve vaší koupelně. Osuška Mimoni bude děti doslova lákat, aby se večer přišly umýt, a to i ty, které jinak vodu nechtějí ani vidět. Zajímavou možností je rovněž dětské pončo Mimoni. Dítě se do něj po koupeli zabalí a máte jistotu, že nenachladne.

Také u ručníků a ponč platí, že byste měli sáhnout po vhodném materiálu. Se 100% bavlnou, jež má dobrou savost, určitě nešlápnete vedle.

V obchodech samozřejmě najdete i výrobky s jinými dětskými hrdiny, a tak výběr závisí na tom, co preferuje právě vaše dítko. Mimoni jsou každopádně klasikou, kterou pravděpodobně nezklamete žádného mladšího milovníka animovaných filmů. Žluťásci si svou roztomilostí a vtipem získali dokonce srdce spousty dospělých diváků.

Napsat komentář