Nový vzduchový filtr ENTARON HD na 4m3/min – lídr ve své třídě

 MANN + HUMMEL představuje nový vzduchový filtr ENTARON HD s nominálním průtokem až 4m3/min. Tento filtr disponuje řadou výhod v rámci své třídy, dlouhou životností, vysokou účinností separace a díky svému novému designu i vynikající flexibilitou při instalaci. Filtr byl vyvinut pro stavební stroje a traktory s výkonem motoru do 45KW a také pro mobilní kompresory a generátory.

Design filtru nabízí zákazníkům mnoho výhod, zejména dlouhou životnost, vysokou účinnost separace a vynikající flexibilitu při instalaci v omezených prostorech. Kromě toho je jeho velikost přibližně o třetinu menší, se stejnou separační účinností, než srovnatelný filtr Europiclon 200 ze sortimentu MANN + HUMMEL. Toto usnadňuje život aplikačním inženýrům hledajícím kvalitní vzduchový filtr pro omezený instalační prostor.

Kromě toho může být ENTATRON HD dodáván s v metrické nebo palcové a s 90° kolenem s výstupem pro snímač hmotnosti vzduchu. Pozice připojení servisního vypínače je navržena tak, aby byl plně využit instalační prostor. Konzole integrované v těle filtru nabízejí dvě polohy pro uchycení, buď standardně přes otvory, nebo přes závitovou vložku. To znamená, že filtr pasuje snadno a rychle. ENTATRON HD je také přizpůsoben pro snadnou údržbu a lze jej obsluhovat bez potřeby nářadí.

Napsat komentář