Objevte bambusové ponožky

Jak je známo, oblékání neslouží jen k zakrytí těla a jeho zahřátí, ale i k jistému sebevyjádření. Váš vzhled a to, co máte na sobě, ovlivňuje dojem, jaký si na vás ostatní utváří. Třeba se to jeví povrchně, možná se vám to vědomí nelíbí, avšak je to tak. Co když vás ale svazuje zaměstnání, kvůli kterému nemáte ve výběru svých svršků tak volnou ruku, jak byste si přáli?

Neporušit dresscode

Zaměstnání, co vyžadují určitý dresscode, je čím dál více. Některá pravidla nejsou tak přísná. V základě jde především o vyhovující hloubku výstřihů a délku sukní a nohavic, jinde však může být zakázáno i neformální oblečení, případně barvy a divoké vzory. Jak při takovýchto podmínkách do outfitu propašovat kousek své osobnosti? Zaměřte se na detaily! Sáhněte po výrazném šperku, broži, pásku či kravatě, a vlk se takříkajíc „nažere“, přestože koza zůstane celá.

Veselé ponožky

Jedním z takových detailů, kterými svůj oděv můžete učinit zajímavějším, jsou ponožky. Ty mnozí považují za nutnou součást šatníku a při jejich nedostatku jednoduše do nákupního košíku vhazují první pár, co potkají. Přitom i u nákupu tak jednoduchého kousku, jakým ponožky jistě jsou, lze být kreativní. V první řadě je samozřejmě vhodné se zamyslet nad materiálem. Pořídíte-li si bambusové ponožky, činíte totiž prevenci pocení nohou. Tato přírodní vlákna jsou jedničkou v absorpci vlhkosti a potlačování nepříjemného zápachu. V nabídce je navíc velké množství originálních barev a vzorů, není třeba zůstávat u obyčejných a ničím zajímavých černých. Ať muž, či žena, každý může najít v záplavě barev svůj vlastní únik z šedi obleků a dalšího konzervativního oblečení, aniž by na sebe výrazně upozorňoval. Není podstatné, zda si z veselých ponožek uděláte své malé tajemství, anebo je hrdě vystavíte světu. Důležitý je úsměv, který se vám při pohledu na ně rozlije po tváři.

Napsat komentář