Ochutnejte lahodnou chuť potravin přivážených ze slunného Španělska

Máte rádi španělskou kuchyni a vše, co je s ní spjato? Pokud byste si chtěli doma uvařit pravý španělský pokrm, budete rozhodně potřebovat španělské potraviny. S těmi našimi totiž nikdy nedocílíte chuti, jaké při použití těch „jejich“, které k nám přiváží společnost BMC Brno. Nakoupit si můžete mnohé konzervované druhy zeleniny, ovoce, ale také oleje, maso a mnohé, mnohé jiné.

Rajčata, jež dodají chuť salátům, pizze i rajské

Připravujte si základy pod maso, nebo omáčky na pizzu, dresinky, nebo používáte samotná krájená rajčata bez ochucení k dalšímu použití? Tak to by vám neměla uniknout webová stránka https://katalog.bmcbrno.cz/krajena-rajcata-polda-di-pomodoro-2500-g.html. Najdete na ní krájená rajčata Polda di Pomodoro s rajčatovou šťávou, a právě tahle rajčata jsou ideální přísadou do polévek, omáček a různých zeleninových jídel. Balení je větší, 2500 gramové, a hodí se pro velkoobchodní síť, restaurace, pizzerie a podobně.

Krájená rajčata prodávaná pod značkou Bassta jsou vypěstována na opečovávaných slunných místech Španělska, a díky tomu mají jedinečnou chuť i vůni, při které na první dobrou poznáte, že jde o kvalitní surovinu.

Ochutnejte i další zeleninu a další potraviny

Kromě rajčat můžete u BMC Brno nakoupit i artyčoky, hrášek, zeleninové směsi, chřest, kukuřici, cizrnu, fazole atd.

Populární je i 100 % citronová šťáva, alkohol, mandle, paštiky, španělské olivy a olivové oleje, vinné octy, koření, konzervované ovoce, jako třeba ananas, mandarinky, meruňky, hroznový kompot, ovocný koktejl… Na své si přijdete i v případě, že sháníte maso, sýry, nealko nápoje, picos, rybí konzervy, sladkosti, sterilované žampiony, vína, nebo třeba výběrové džemy a marmelády.

Jak vidíte, Polda Di Pomodoro je součástí mnoha kvalitních potravin přivezených z oblíbeného Španělska. Kupte si do své restaurace, velkoobchodu nebo třeba hotelu vše, co potřebujete. Uvidíte, že s kvalitou všech potravin budete spokojeni.

Napsat komentář