Osoušeče rukou nejen do hotelů a restaurací

Vsaďte na užitečného pomocníka, kterým je osoušeč rukou. Moderní osoušeče rukou nacházejí místo především v hotelích, restauracích, v soukromých podnicích, v obchodních domech nebo na veřejných záchodcích. Přečtěte si o jejich hlavních přednostech. Proč se do nich vyplatí investovat a proč s nákupem dlouho neváhat?

Jak fungují osoušeče rukou

Z vysoušečů rukou fouká ohřátý vzduch, který perfektně osuší vaše ruce. Jejich použití je proto namístě všude, kde byste jinak použili ručníky nebo papírové utěrky. Obvykle stačí ruce k osoušeči přiložit a vzduch ihned začne foukat. Po pár sekundách se foukání zastaví a opětovným pohnutím rukou ho lze zase aktivovat.

Sušit své ruce můžete tak dlouho, dokud na nich budete cítit známky vlhkosti. Existuje více typů osoušečů. K některým se ruce přikládají zespod a u jiných se zase vkládají ze shora. Na designu zase však tolik nezáleží. Mnohem důležitější je správná funkčnost.

Moderní osoušeče rukou mají v porovnání s ručníky a utěrkami jeden velký trumf v rukávu. Tím je jejich hygieničnost. Protože se nemusíte ničeho dotýkat (vše funguje bezdotykově), minimalizujete šíření bakterií. Ruce si po použití toalety pouze omyjete mýdlem a hned můžete sušit. Díky velkému výkonu vybraných modelů jsou vaše dlaně i hřbety rukou suché během okamžiku a vy v porovnání s ručníky a utěrkami ještě můžete navíc ušetřit.

Jestliže tedy zvolíte úsporný model osoušeče rukou, dočkáte se i velmi nízkých provozních nákladů. Zde už ale chce si pečlivě prohlédnout jednotlivé produkty a porovnat jejich parametry, abyste měli jistotu, že vybíráte správně.

Vyberte si v prověřeném obchodě

Kvalitní osoušeč pořídíte v internetovém obchodě ventilatory-shop.cz, který si pro své zákazníky připravil širokou nabídku produktů. Naleznete zde více než pět desítek modelů od různých značek, o různém výkonu a také za rozdílné ceny. Nechte si zde od odborníků poradit, jak vybrat ten nejlepší.

Napsat komentář