Ostrava vás přivítá kdykoliv během roku

Ostrava je překrásné město, každý Čech by se měl do těchto končin aspoň jednou v životě podívat a poznat místa, která psala historii. Toto moravskoslezské město je známé především svou hornickou minulostí a právě na tu se odkazuje i místní hotel Jan Maria.

Do Ostravy se vyplatí podívat během jakékoliv části roku. Krásně je tady jak v létě, tak v zimě, takže pokud přemýšlíte, že byste si udělali hezký víkend, není proč váhat. Luxusní hotel Ostrava Jan Maria je připraven k vašim službám, pokud hledáte ubytování poblíž centra Ostravy.

Hotel Jan Maria Ostrava
Luxusní hotel Jan Maria

Ubytujte se v objektu bývalé šachty

Hotel Ostrava Jan Maria se nachází v objektu bývalé šachty „JAN MARIA“, která zde vznikla v 19. století. Až do roku 1963 se tady těžilo a téměř o 40 let později se areálu ujala firma KR OSTRAVA, a.s., jež jej celý zrekonstruovala. Výsledkem je moderní hotel s vyhlášenou restaurací a vinným sklípkem.

Čtyřhvězdičkový hotel Ostrava Jan Maria disponuje celkem 22 hotelovými pokoji, přičemž jeden z nich je bezbariérový. Všechny jsou vybaveny Wi-Fi připojením, trezorem, telefonem, minibarem, LCD televizí a vysoušečem vlasů. Domluvit si lze přistýlku, dětskou postýlku či žehlicí set.

Z místních pokrmů budete nadšení

V ceně pobytu je zahrnutá snídaně podávaná formou bufetu s teplými i studenými jídly. Od deseti hodin dopoledne do jedenácti večer vám místní restaurace Ostrava nabídne možnost poobědvat či povečeřet opravdové speciality. Šéfkuchařem je zde Tomáš Lalík, který sbíral zkušenosti ve Švýcarsku. Ve svých menu rád využívá sezónní suroviny vypěstované v roční době pro ně přirozené. Výborně připravuje také zahraniční speciality. Luxusní restaurace Ostrava dopřeje vašim chuťovým buňkám orgasmus.

Celou dobu tu mluvíme o výletu do Ostravy, avšak Jan Maria je skvělým místem rovněž pro firemní akce Ostrava. Salónek má kapacitu pro 50 osob a hodí se pro pořádání vánočních večírků i teambuilding. Takže kdy se sem vydáte vy?

Napsat komentář