Pánský prsten sluší elegánům, rockerům i jemným hochům

Zdobení se zlatem, stříbrem, chirurgickou ocelí získává rok co rok na důrazu. Mládež ozdobená piercingy důmyslněji hledá místa, kam umístit nový šperk. Dívky si s oblibou přejí k narozeninám i Vánocům hezké náušnice a řetízky, ale ani chlapci nezůstávají pozadu. Pánský prsten, náramek, řetízek nebo mohutný řetěz slouží k viditelnému označení příslušnosti, kam se mladí muži touží zařadit i jako výraz skutečné identity. Prsteny nemusejí být dennodenní součástí outfitu. Patří do šatníku jako ozdoba pro slavnostní příležitosti, hodí se v sadě k manžetovým knoflíčkům a kravatovým sponám distingovaných pánů. Nezřídka vidíme prsteny na pánech v letech, kteří je nosí s oblibou díky své lásce ke konkrétnímu kovu.

Decentní přívěšky patří do šperkovnice každé moderní ženy

Přívěšky se symboly i jemným zdobením mají své místo na hrudích jemných dívek, slušných dam i rebelující mládeže. Motivy na přívěšcích jsou důkazem o myšlení jeho nositele, dotvářejí jeho osobnost a slouží jako povedená módní ozdoba. Drobné přívěšky ze zlata, stříbra, s kamínky i bez jsou doplňkem, který nemůže ve šperkovnici moderní ženy chybět. Ovšem i muži si zaslouží šperky dle svého charakteru. Na jejich řetízcích se skvějí mohutné symbolické šperky i drobné důkazy o jejich jemné identitě.

Zlaté přívěšky za rozumnou cenu nepřipomínají cetky z pouti

Stříbrné a zlaté přívěšky na řetízky jsou zhotoveny šikovnými zlatníky tak, aby v žádném případě nepůsobily jako laciné cetky z pouti. Za rozumnou cenu se dá pořídit více přívěšků z drahých kovů, které lze umně zkombinovat s dalšími šperky i designovými kousky šatníku. Pro každou příležitost se hodí jiný šperk, ozdoba i oblečení. Zásobujte se vícero šperky, abyste každý den nepůsobili fádně a opakujícím se dojmem.

Napsat komentář