Plánujete montáž potrubí? Výběr firmy nepodceňujte

V současné době v technickém sektoru působí nespočetné množství společností, jejichž zaměření je opravdu různorodé. Pokud potřebujete postavit halu, zrealizovat přístavbu anebo zajistit ocelovou konstrukci, obrátit se můžete na ryze českou firmu METALLURGICAL & STEEL SERVICE. Pyšní se prokazatelnými referencemi, zkušenými odborníky a dlouholetou praxí v několik technických oblastech. V portfoliu naleznete nejen výše uvedené služby, ale společnost se zabývá také potrubními rozvody.

Ačkoliv název firmy na první pohled budí dojem, že pochází ze zahraničí, opak je pravdou. Skutečně má kořeny v tuzemsku, a tak bez nadsázky by se dalo říct, že práci odvádí zlaté české ručičky.

Potrubní rozvody

Jednou z nejvíce žádaných služeb je montáž potrubí. Práci mají na starosti kvalifikovaní technici, kteří vám navrhnou optimální řešení na míru. Společnost se specializuje na dodávku a montáž rozvodů k technologickým linkám, montáž potrubí horkovodu, rozmrazovny, oddehtované vody, provozní vody a podobně. Jestliže se vám zdá, že potrubí nefunguje správně, opět stačí zavolat odborníky z METALLURGICAL & STELL SERVICE, protože v jejich kompetenci je i oprava potrubí. Potrubní rozvody by měly slibovat dlouholetou životnost a bezpečnost při práci.

Další služby společnosti

METALLURGICAL & STEEL SERVICE vám vedle potrubních rozvodů a jejich montáží zajistí stěhování strojů. Překážkou není ani přemisťování lisů či obráběcích center v prostorech, kde je nemožné použít jeřáby. Avšak musí být dodržena maximální hmotnost, která činí 30 000 kilogramů, protože pro tuto hmotnost jsou určeny přepravní vozíky.

Jestliže se chcete dozvědět více informací o službách firmy, doporučujeme navštívit webovou stránku www.masservice.cz, na které najdete i kontaktní údaje.

Napsat komentář