Podnikatelský úvěr bez zbytečných průtahů? Obraťte se na nebankovní sektor

Mnozí lidé sní o tom, že se vrhnou do podnikání. Často jim v tom ale brání nedostatek peněz, leckdy si nemohou vzít ani klasickou bankovní půjčku, protože jsou například evidováni v některém z registrů dlužníků. Přesto se zde ale nabízí jistá možnost. Představují ji nebankovní podnikatelské úvěry. Mohou být překvapivě zajímavým řešením.

Úvěry se zástavou – rychlý způsob, jak přijít k potřebným finančním prostředkům

Nejsnazší cestou, jak získat výhodný podnikatelský úvěr, je ta, kdy disponujete nějakým nemovitým majetkem v osobním vlastnictví. Máte-li třeba rodinný dům, potažmo chatu, chalupu, případně nezastavěný hodnotný pozemek, vybrané nebankovní společnosti vám zcela jistě rády půjčí, a to klidně i vyšší obnos peněz. Výhodou nebankovních úvěrů bývá fakt, že není zapotřebí dokládat účel, tedy to, k čemu peníze potřebujete. Můžete tak s nimi naložit zcela dle svých představ. V rámci podnikání je dobré, když je investujete do rozvoje firmy, nákupu nových technologií a přístrojů apod. Díky tomu máte šanci se lépe prosadit v boji s konkurencí, úvěr rychle splatit a za pár let být již naprosto bez jakýchkoliv závazků.

Zvolte osvědčenou firmu se sítí zkušených obchodních zástupců

Solidní podnikatelské úvěry v Česku poskytuje společnost Nebankovní Finance. Je schopna zajistit peníze na základě ručení nemovitostí do 48 hodin po podání žádosti. Disponuje dostatečnou sítí obchodních zástupců, takže je o tyto podnikatelské úvěry se zástavou možné žádat kdekoliv v rámci České republiky.

Nebankovní podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti leckteré z vás příjemně překvapí nízkými úroky. Přitom si lze půjčit klidně miliony korun, to vždy záleží na konkrétních případech a hodnotě nemovitosti, jíž ručíte. V každém případě se může jednat o rozumné řešení, které vám pomůže řádně nastartovat váš byznys a splnit si sny, jejichž realizace by bez vypůjčených peněz byla jen velmi obtížná.

Napsat komentář