Podstupte bezpečný zákrok tetování bradavek a získejte zpět Vaše ženství a sebevědomí

Tetování bradavek je řešením nejen pro ženy po mastektomii, ale i pro ty, které trápí asymetrie a rády by obnovily přirozený tvar a vzhled svých prsou. Díky této technice je možné zamaskovat rovněž i pooperační jizvy a strie. V článku se dočtěte o jednotlivých fázích procedury, nezbytné přípravě na zákrok i následné péči.

Výhody neinvazivní techniky tetování bradavek

 • ZÁKROK JE DÍKY APLIKACI LOKÁLNÍCH ANESTETIK ZCELA BEZBOLESTNÝ
 • JEDNÁ SE O BEZPEČNOU A PLNĚ STERILNÍ TECHNIKU
 • JE DOSAŽENO PŘIROZENÉHO VÝSLEDKU S PLASTICKÝM DOJMEM
 • NÁSLEDNÁ REGENERACE TRVÁ POUHÝCH PÁR DNŮ
 • EFEKT PŘETRVÁVÁ ROK I DÉLE

Průběh zákroku dermapigmentace prsních dvorců

FÁZE
1 Vstupní konzultace, v rámci které vyplníte dotazník a podepíšete nezbytné dokumenty. Budete seznámena s celým průběhem, nutnou přípravou a kontraindikací.
2 Společně se specialistou vyberete konkrétní pigment.
3 Na oblast dermapigmentace Vám budou nanesena lokální anestetika v podobě speciálního krému.
4 Samotná procedura trvající v řádech desítek minut. Pigment se zavádí do horních vrstev pokožky pomocí sterilních jehel.
5 Specialista Vám předá veškerá doporučení k pozákrokové péči.

 

Specifika pigmentů používaných při proceduře

Používají se přírodní hypoalergenní pigmenty, které byly vyvinuty přímo k těmto účelům. Pigment je namíchán individuálně pro každou klientku z několika různých barev. Výsledný odstín je díky tomu maximálně přirozený a odpovídá tónu pokožky.

Počet nutných opakování

Zákrok je možné považovat za dokončený pouze za předpokladu, kdy se aplikace pigmentu zopakuje nejméně jednou až třikrát. Celkový počet nutných korekcí stanoví specialista individuálně pro každou klientku po důkladné prohlídce při úvodní konzultaci.

Vhodnou přípravou ovlivníte průběh aplikace i následné hojení

V den aplikace nepoužívejte žádné krémy. Nepijte alkohol, kávu, silný čaj a nekuřte. Komplikace by mohla přivodit i silně kořeněná či těžce stravitelná jídla. Dodržujte pitný režim a přijďte najezené.

Včas se poraďte se svým praktickým lékařem a vysaďte všechny léky, které ředí krev. Je nutné je vysadit nejméně 10 dnů před termínem zákroku. Rovněž není vhodné užívat antibiotika, kvůli kterým by mohlo Vaše tělo odmítnout pigment.

Chraňte se před nachlazením a po dobu 10 dnů nenavštěvujte koupaliště, solárium, saunu a neopalujte se. Nepoužívejte pečující kosmetiku.

Péče po zákroku pro Vás představuje minimální omezení

Po zákroku je zcela běžné, že se objeví menší otoky a zarudnutí. Takový stav přetrvá nanejvýš do dalšího dne.

Barva pigmentu je z počátku hodně sytá. Po prvních sedmi až deseti dnech se odstín ustálí a odpovídá původnímu výběru. Tyto dny jsou obvykle i dobou hojení.

OMEZENÍ

 • Dodržujte hygienu, oblast aplikace oplachujte v prvních dvou týdnech velmi opatrně.
 • Až do zahojení omezte sportovní aktivity.
 • Nevystavujte se znečištěnému prostředí.
 • Pokožku musíte pravidelně ošetřovat speciální mastí, kterou dostanete po zákroku. Postiženou oblast zchladí a přispěje k rychlému hojení.
 • Až do zahojení platí zákaz opalování.
 • Zamezte dlouhým koupelím a po dobu nejméně 14 dnů nenavštěvujte saunu, plavecký bazén a solárium.

Tip: Přečtěte si o zajímavostech z plastické a estetické chirurgie.

O tom, kdy není možné zákrok podstoupit, Vás bude informovat specialista při úvodní konzultaci. Nyní už máte všechny informace nezbytné k podstoupení tohoto bezbolestného zákroku, který může výrazným způsobem pozitivně ovlivnit Váš psychický stav a zlepšit kvalitu Vašeho života. Podívejte se, jak věrohodně může výsledek působit.

Uvažovaly byste o dermapigmentaci i v případě, kdy by Vám šlo o získání symetrického tvaru?

Napsat komentář