Pořiďte si kuchyň podle vašich představ

Podepsal se na vaší kuchyni zub času a už nutně volá po rekonstrukci? Snažíte se stylově zařídit svou novou kuchyň a sortiment zavedených značek vám přijde zoufale nedostačující? Nebo jen toužíte po smysluplně a efektivně uspořádaném pracovním prostředí? Potom je možná ten správný čas popřemýšlet o kuchyňské lince přímo na míru.

Dejte prostor své kreativitě

Oprostěte se od úzké a standardizované nabídky velkých společností a popusťte uzdu své fantazii. Kuchyně na míru vám umožní zvolit si styl, který vám dokonale sedne, je zcela na vás, zvolíte-li si kuchyni pojatou moderně či tradičně, z porta či masivu, ve stylu country či Provence. Možností je opravdu spoustu a vaší kreativitě se meze téměř nekladou.

Racionalizace a efektivita

Nikdo nezná vaše potřeby lépe než vy sami, nebojte se proto vyjádřit své nápady. Správně a efektivně uspořádaná kuchyň vám dokáže ušetřit spoustu času i energie. Ať už se jedná o rohovou kuchyň, která vám oproti rovné značně rozšíří manipulační prostor, či atypické poličky na kořenky či hrnečky, které budou reflektovat vaše kuchyňské návyky.

Nebojte se zeptat

Buďme k sobě upřímní, žádný učený ještě z nebe nespadl. Je proto přirozené, že ačkoliv mohou být vaše nápady funkční, jejich technické provedení nebo začlenění do zbytku kuchyně je pro vás španělskou vesnicí. Z tohoto důvodu je při pořizování kuchyně na míru přínosné, konzultujete-li vaše nápady s odborníky ze zavedených kuchyňských a interiérových studií. Pokud si však opravdu věříte a chcete se do navrhování nové kuchyně pustit zcela na vlastní pěst, přečtěte si alespoň, jak se při rekonstrukci vyhnout těm nejčastějším chybám.

Ceny se bát nemusíte

Na míru neznamená nutně drahé. Je sice pravdou, že sériová výroba snižuje výrobní náklady, rozdíl však není natolik velký, aby pro vás musel být překážku na cestě k vysněné kuchyni. Levné málokdy znamená kvalitní, a proto je i z tohoto hlediska více než rozumné obrátit pro pomoc k odborníkům. Ti vám velice rádi poradí, na čem je možné ušetřit a kdy se naopak vyplatí si trochu připlatit, neboť kvalitní materiál může prodloužit životnost vaší kuchyně o několik let. Navíc musíte mít neustále na mysli, že výhody plynoucí z kuchyně na míru zcela převáží i lezce vyšší cenu.

Kde hledat inspiraci?

Pokud jste stále ještě na vážkách a chcete se dozvědět více, můžete se podívat na stránky některého z renomovaných designových studií. Například na stránkách ostravského studia ZařizujiByt.cz si můžete prohlédnou širokou galerii již realizovaných kuchyní. Navíc se vás vždy ujme tým zkušených architektů a designerů, kteří si s vámi rádi domluví schůzku, na které společně vaši vysněnou kuchyň zodpovědně a precizně zkonzultujete.

Napsat komentář