Odborníkem na nadrozměrnou přepravu je Easy Logistics

V současné době se spousta společností rozšiřuje, a to nejen v rámci České republiky, ale i do zahraničí. Zatímco některé si vystačí s klasickou přepravou, jiné vyžadují i nadrozměrnou, která je však složitější. V takovém případě je vhodné obrátit se na odborníka, který má v dané oblasti dlouholeté a bohaté zkušenosti. V následujících řádcích vám jednoho takového představíme.

Pokud je ve vašem hledáčku nadrozměrná přeprava, oslovte profesionála jménem Easy Logistics s poměrně širokým portfoliem služeb. Přeprava těžkých zásilek není jediné odvětví, na které se specializuje.

Špička v oboru

V první řadě přeprava nadrozměrných zásilek potřebuje doprovod, o což se Easy Logistics postará. Vyhoví i individuálním požadavkům a navrhne optimální řešení přímo na míru, přitom zachová vysokou kvalitu a zaměří se i na minimalizaci nákladů. Přepraví vám na stavbu pásovou i kolovou techniku, stavební stroje či pomocníky pro zemědělství. Stejně tak můžete požádat o přepravu rámů, konstrukcí, turbín, hřídelí a generátorů.

Easy Logistics má k dispozici speciální návěsy, na nichž je možné přemisťovat předměty rozmanitých tvarů, délek i šířek. Co se týče maximální hmotnosti, ta je stanovena na 53 tun.

Postará se o vás tým odborníků

Specialisté v týmu mají dlouholeté zkušenosti, takže přeprava těžkých nákladů není problém. O služby můžete požádat, ať už má být spedice v rámci České republiky, nebo i do zahraničí. Společnost se postará o všechny náležitosti a dokumenty či potřebná povolení. Vy tak nebudete mít s ničím starosti. Prozkoumá trasu, stanoví optimální cestu a sjedná i pojištění. Někdy je nezbytné uskladnění či zabalení, což také není problém.

Easy Logistics má ve své nabídce ještě i kamionovou přepravu a v případě zájmu komplexní logistickou službu.

Napsat komentář