Pořiďte si svou vlastní automyčku

S velkou pravděpodobností máte vůz a alespoň jednou jste navštívili samoobslužnou automyčku. Jejích zákazníků je totiž stále víc, a proto jejich počet roste, aby uspokojila jejich potřeby. Možná také přemýšlíte, že byste si ke stávajícímu podnikání „vzali“ ještě něco, aby byl váš příjem zase o kousek vyšší. Automyčka je skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí mít zaměstnance, své podnikání chtějí plně ovládat a rádi rozšiřují své stávající podnikání.

Automyčka dle vašich představ

Špičkou mezi samoobslužnými bezkontaktními automyčkami je bezesporu společnost BMK Myčky s.r.o., kterou můžete navštívit na její pobočce v Praze, nebo na webových stránkách https://bkfcarwash.cz/. Zařízení, jež na trh přináší, se pyšní spolehlivostí i uživatelským komfortem.

Automyčka, kterou si koupíte, se dá vybavit mnoha doplňky, jejichž nabídka je skutečně obsáhlá. S nadstandardně vybavenou automyčkou pak uspokojíte i nejnáročnější zákazníky. Společnost vyrábí své produkty s myšlenkou na to, abyste byli se ziskem spokojeni.

Jaký typ si vyberete?

V nabídce jsou kontejnerová a modulární myčka. Kontejnerové myčky jsou ideální tam, kde je vysoká a střední intenzita provozu. Osvědčila se výrazně v případě, kdy myčka disponuje vyšším počtem mycích boxů. Technologie se ukrývá v technickém kontejneru. Zvláště v zimních měsících je tak zajištěn výborný komfort obslužnosti. Také je možné zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Kontejnerová automyčka je vhodná pro rozšíření stávající podnikatelské činnosti.

Alternativou ke kontejnerové myčce je modulární myčka. Hodí se do míst se střední a nízkou intenzitou provozu. I tuhle můžete použít jako způsob rozšíření nabízených služeb stávající podnikatelské činnosti. Díky modulární automyčce ušetříte místo, zabere viditelně menší plochu v porovnání s myčkou kontejnerovou.

Zjistěte, kolik by vás automyčka stála

Doslova vidíte, jak na daném místě automyčka stojí a lidé díky ní myjí své vozy? Vyberte konfiguraci vámi zvolené myčky a zjistěte, na kolik by vás přišla. BKF CarWash reaguje rychle, bez zprostředkovatelů, nabídka je vždy nezávazná a plně dle vašich potřeb. Na jejich webových stránkách vyplníte, jak byste rádi typ myčky, konstrukci a počet boxů. Pak stačí kliknout na „Cenová poptávka“.

Neváhejte a máte-li chuť podnikat pohodově, bez velké práce, bez zaměstnanců, s pohodlným ovládáním automyčky přes mobilní aplikaci, s mnoha chytrými funkcemi, které vám usnadní práci atd., určitě si ji pořiďte. Určitě budete spokojeni, jako mnozí, kteří začali tento typ podnikání provozovat před vámi.

 

Napsat komentář