Pražské Malešice se těší na své nové rezidenty

Chtěli jste se vždy usadit v našem hlavním městě? Nyní máte zajímavou příležitost, která se nabízí v Malešicích. Praha je vhodná pro single, ale i mladé páry nebo rodiny. Nabízí pracovní možnosti, ale i hodně zábavy o volných víkendech. Rozmanitost kulturních akcí je tady mnohem větší než v případě okresních center.

Samozřejmostí je pak i zázemí pro rodinný život, nabídka dětských kroužků nebo fitness pro dospělé je v docházkové vzdálenosti. Zbývá tedy jediné, vybrat si dispozici bytu, který se může stát už brzy vaším novým domovem.

Dlouhodobá investice je sázkou na jistotu

Investovat do nemovitostí je něco, co můžete dělat zcela bez ohledu na ekonomický vývoj. Je totiž pravdou, že se tato investice v dlouhodobém horizontu výborně zhodnotí, stačí už tedy jenom počkat. Nový byt v Malešicích se nese v duchu moderních standardů, je útulný a vzdušný. A jen tak mimochodem, jednou může sloužit i vašim dětem, na to nezapomínejte!

Nabídka se pomalu ztenčuje, je tedy nejvyšší čas k rozhodnutí. Na výběr totiž zbývá už jen několik málo bytových jednotek. Malešice toho mají za sebou hodně, můžete tedy ochutnat zdejší bohatou historii. To ale neznamená, že chybí moderní infrastruktura, právě naopak! Vždyť Praha 10 je symbolem nové éry!

Zajímavé místo pro rodinný život

Řada obchodů, restaurací a zázemí pro volný čas je připravená, abyste nemuseli každý den dojíždět do nějaké jiné z pražských čtvrtí. A když bude nutné cestovat jinam, autobus vás doveze za pár minut na metro, odkud můžete cestovat i na letiště, pokud plánujete dovolenou. Přemýšlíte i nad tématem, kterým je financování nového bytu? S touto otázkou mohou pomoci zkušení odborníci. Neváhejte je proto oslovit, už brzy můžete mít mnohem jasněji. Pokud máte k dispozici alespoň pětinu kupní ceny v hotovosti, je cesta otevřená.

Napsat komentář