Překonejte ostych a pořiďte si domů erotické hračky

Jak se stavíte k erotickým hračkám? Lidé se většinou dělí na dvě skupiny – ti první mají s nákupy v sexshopu bohaté zkušenosti, ti druzí se ostýchají. Procento těch, co je zcela odmítají, je malé. Proč taky? Přináší potěšení, a mohou vám dokonce pomoci oživit skomírající vztah. Můžete si totiž říkat, co chcete, ale sex je ve vztahu důležitý.

Erotické hračky existují už od dávných dob. Věděli jste například, že první vibrátor vznikl v roce 1883? Používal se jako léčebná pomůcka! Pomáhal ženám, které byly sexuálně frustrované (tehdy to diagnostikovali jako hysterii). Postupně se objevovaly další a další hračky. Moc se o nich nemluvilo, nicméně používaly se.

Odhoďte ostych stranou

Dnes už je situace jiná. Sice nikomu nejspíš nebudete vykládat, co všechno při sexu používáte, avšak vlastnit nějakou hračku není žádná ostuda. Sexshop může navštívit kdokoliv, ani není potřeba opouštět pohodlí domova. Nakupování přes internet vám dává nekonečné možnosti, především vás zbaví studu. Doma si lze všechno v klidu prohlédnout, a pokud nebudete vědět, k čemu daná věc slouží, prostě si její užití vyhledáte.

Začněte s něčím obvyklejším

Děsí vás názvy jako Venušiny kuličky, tenga, vakuové pumpy či erekční kroužky? V sexshopech najdete mnohem více předmětů, které vám vylepší sexuální zážitek. Začátečníkům lze doporučit třeba voňavé lubrikační gely a afrodisiaka podporující chuť k milování. To pro začátek stačí. Časem zjistíte, že byste rádi vyzkoušeli i něco jiného.

Využijte zkušenosti ostatních

Nevyznáte se v erotických hračkách a bojíte se nesprávného výběru? Využijte možnosti internetu. Určitě bez problémů najdete recenze. Sice je možné, že vám bude vyhovovat něco jiného než tomu, kdo recenzi psal, ale aspoň získáte přehled, k čemu daná hračka slouží a co od ní lze očekávat. Překonejte konečně ostych a začněte v ložnici experimentovat. Je jen na vás, zda přichystáte své drahé polovičce překvapení, nebo budete vybírat společně.

Napsat komentář