Šetřete síly – pořiďte si moderní manipulační techniku

Pokud si potřebujete sklad, dílnu, provozovnu a velkoprodejnu vybavit potřebnou manipulační technikou, jako jsou vysokozdvižné vozíky a paletové vozíky, retraky, nízkozdvižné vozíky a podobně, máte jedinečnou příležitost nakoupit je za nízké ceny v nově lakovaném a servisovaném stavu v prodejně společnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., případně si vybrat na webu a nechat si je přivézt.

Prodej repasovaných vysokozdvižných vozíků

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. je již 15 let na českém trhu jedničkou v prodeji manipulační techniky a příslušenství, vzv jsou dodávány do Česka, Slovenska a do celého světa. Výhodou prodejny je, že kupující z ČR a SR si mohou na nákup sjednat leasing anebo úvěr. Vysokozdvižné vozíky nalézají uplatnění jak v průmyslu, obchodu i zemědělství díky variabilitě strojů. Vozíky jezdí na naftu, LPG anebo jsou elektrické.

Vysokozdvižné vozíky – bazar s repasovanými stroji

Bazar vysokozdvižných vozíků se sklady v Praze a Červené Vodě momentálně nabízí osm set různých vzv světoznámých značek Linde, Jungheinrich, BT, Toyota, Still, Nissan, Komatsu a Hyster, jakož i ručně vedené paletové vozíky, zakladače a retraky. Zájemci si můžou vozíky osobně ozkoušet v showroomu prodejen, případně si je vybrat na přehledně řazeném webu a nechat si je dovézt na místo určení.

Objednejte si náhradní díly a potřebné komponenty

Výhodou je, že si v prodejně společnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. můžete objednat i náhradní součástky a potřebná přídavná zařízení  k vzv jako paletové vidle různých délek a nosností, jeřábová ramena, hydraulické lopaty, svěrné čelisti na balíky nebo otočná zařízení o 360 °. K dispozici jsou také pneumatiky včetně bílých nešpinících, kabinové dveře, vidle, nástavce vidlí, boční posuvy, krytky světel a další díly. Na vysokozdvižné vozíky a další prodávaný sortiment je poskytována záruka, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis prováděný u zákazníka či v dílnách v Praze i Červené Vodě.

Napsat komentář