Nudí vás Chorvatsko? Vydejte se na exotickou dovolenou

Chorvatsko už se vám omrzelo, Řecko znáte křížem krážem, do Egypta se vám z pochopitelných důvodů nechce, Itálii a Francii znáte a u Baltu je zima. Kam teď? Máte našetřeno dostatek financí, vaše slečna by s vámi také ráda někam vyrazila, případně se někam chystáte s partou kamarádů či kolegů z práce. Ale kam v současné situaci vyrazit? I když jste docela dobrodružná povaha, přece jen vám není vlastní organizování, plánování a rezervování jízdenek ve vzdálených destinacích.

Zapíchněte prst do mapy a můžete jet

Že jste v cestovatelských magazínech četli o Kambodži, Vietnamu, Bali, Guatemale či Kubě, ale nikdy vás ani nenapadlo se do těchto koutů vydat na vlastní pěst? Nechte vést své kroky zkušenými cestovatelkami, které vám ušijí exotickou dovolenou přesně podle vašeho gusta. Vyberte si kontinent – Asii, Afriku, Karibik nebo Indický oceán a podobně jako zapíchnutým prstem do glóbusu si jen zvolte zajímavý kout světa.

Adrenalinové zážitky, pobyty v přírodě i kulinářská dobrodružství

V součinnosti s dámami z agentury Monoi jistě dokážete najít na konkrétním místě dle vašeho výběru vhodné destinace, jež byste chtěli prozkoumat. Exotická dovolená zahrnuje i jízdy přes safari, slézání sopek, šplhání se na hory, sjíždění divokých řek nebo jen bloumání v uličkách tajuplných měst. Tyto aktivity a mnohé další jsou vám otevřeny v programech dle vašeho výběru. Láká vás více příroda a hory, žijete adrenalinem, rádi pronikáte do gastronomie či se chcete jako Kryštof Kolumbus plavit na různých typech lodí a parníků? Pak si vyberte podle svého uvážení. Exotická dovolená na míru je připravena dle fyzických předpokladů, věku, pohlaví i fyzických dispozic zúčastněných. Dovolené jsou z valné většiny zařizovány z Čech a na daném místě s vámi bude spolupracovat „delegátka“.

Úspora času a peněz díky organizaci exotické dovolené z Česka

Výhodou v organizaci řízené z Čech je úspora času za různé rezervace letenek, vstupů i ubytování. Pokud si předplatíte většinu aktivit již v ČR, budete mít větší představu o tom, jak velké kapesné si s sebou potřebujete vzít. Zkuste zažít exotickou dovolenou a možná se vám první cesta zalíbí natolik, že už další zvládnete sami.

Napsat komentář