Sháníte tip na dárek pro ženu? Zkuste toaletní stolek

Vánoce jsou za dveřmi, což s sebou nese každoroční přemýšlení, čím koho obdarujete. Pokud nejste příznivci klasických dárků, mezi něž patří třeba kosmetika, máme pro vás tip na něco daleko originálnějšího. Dceru, manželku či přítelkyni můžete obdarovat toaletním stolkem.

Domníváte se, že dávat k Vánocům nábytek je poněkud zvláštní? Jste na omylu. On totiž toaletní stolek není úplně obyčejný nábytek. Prostřednictvím něj ženě darujete spíš vlastní království, kousek prostoru, který bude mít pouze pro sebe.

Toaletní stolek pro ženu
Toaletní stolek, foto: Dona-shop.cz

Obdarujete tak trochu i sami sebe

Je sice sobecké nad dárkem přemýšlet tímto způsobem, ovšem darujete-li toaletní stolek se zrcadlem, prospějete i sami sobě. Ženy mají ve zvyku trávit po ránu dlouhý čas v koupelně, tudíž pokud jim dáte jiný prostor, kde se budou moci nalíčit a učesat, už nikdy na koupelnu nebudete stát frontu. A to je dobrý důvod, ne? Tak jdeme vybírat.

Zvolte moderní, nebo princeznovskou variantu

V sortimentech obchodů najdete v podstatě dvě provedení toaletních stolků. Ty jedny se hodí do moderně zařízených interiérů, druhé svým provedením evokují spíš dojem princeznovského vybavení. Vyberte tedy, jestli bude ve vašem případě lepší minimalismus, nebo bohatě zdobená toaletka. Velmi oblíbené jsou bílé modely či světlé dřevo, například toaletní stolek dub sonoma.

Sledujte počet šuplíků a zrcadel

Toaletní stolek není pouze místem, kde se žena může nalíčit, bude si sem také ukládat desítky přípravků a pomůcek, které muži často ani nedokážou pojmenovat. Proto by měl stolek nabízet dostatek šuplíků a poliček, ideálně těch na zavírání, aby nebylo na první pohled vidět veškerý nepořádek. Důležitý je i počet zrcadel. Některé modely disponují více zrcadly, jež lze naklánět.

Věřte, že toaletním stolkem potěšíte ženu v každém věku. Jen se ujistěte, aby byl kam dát. Musí na něj být doma místo.

Tip: Skládáte rádi puzzle? 3D puzzle bude skvělou volbou

Napsat komentář