Shrnovací dveře

Chcete si zútulnit a jistým způsobem i zmodernizovat Váš byt, dům či letní sídlo? Nejste zrovna zastáncem otočných, neboli pantových dveří a chcete si do Vaší nemovitosti pořídit dveře shrnovací?

Své největší uplatnění nalezne tento typ dveří především v nepříliš prostorných bytech převážně v panelových domech. Tyto byty často nedisponují velkou rozlehlostí a díky shrnovacím dveřím získáme nějaký ten metr čtvereční navíc, který můžeme v budoucnu využít k jiným účelům. Na rozdíl od otočných dveří, které po jejich instalaci potřebují značný prostor pro funkční manipulaci s nimi a zabírají tím tudíž tak ceněný prostor v našem malém bytě.

Mezi hlavní výhody a přednosti shrnovacích dveří patří především jejich snadná montáž, ke které není často potřeba ani zkušené ruky zaškoleného pracovníka. Instalaci těchto dveří zvládnete při troše zručnosti a s těmi správnými nástroji do pár desítek minut.

Mezi další výhodu patří také cena. Pro pořízení shrnovacích dveří nemusí vaše peněženka vydat tolik finančních prostředků.

V nabídkách  naleznete desítky různých typů shrnovacích lamelových dveří lišících se různými barevnými odstíny či typem prosklení. Dveře jsou určeny výhradně k použití interiérovému neboli vnitřnímu.

 

Napsat komentář