Školka Praha Pro Family je ideálním místem pro vaše děti

Vybíráte vhodnou školku pro své malé dítko? A víte, že soukromá mateřská škola může nabídnout nespočet výhod a ani nemusí vyjít draze? Mateřská škola Praha Pro Family má bohaté zkušenosti, protože na českém trhu působí již od roku 1992 a v Praze provozuje několik poboček, které můžete pro své dítko využít. Kompletní informace o samotné školce naleznete pak na jejích webových stránkách.

Školka Praha? Pro Family je sázkou na jistotu

Tato školka je určena pro rodiče, kteří chtějí dát svým dětem tu nejlepší péči. Jestliže žijete nebo pracujete v Praze, určitě stojí za zvážení. Protože provozuje několik poboček, pravděpodobně se i některá z nich bude nacházet ve vámi vybrané lokalitě. Vy i vaše děti se zde setkáte s porozuměním, citlivým přístupem a příjemnou atmosférou. Vaše děti mohou ve školce strávit až 4 roky, proto její pečlivý výběr by měl být pro všechny rodiče prioritou.

Vaše děti si v mateřské škole najdou své první přátele, začnou se učit pevnému řadu a vzdělávat se. Již v prvních dětských letech lze tak snadno rozvíjet učení hrou a děti připravit na to, co se bude odehrávat na základní škole. Mateřská školka Praha Pro Family je navíc otevřená od 7:00 až do 19:00, takže vyjde vstříc i vytíženým rodičům, kteří si i mohou vybrat, zda dají své dítko do školky na celý den.

Plaťte pouze čas, který vaše děti využijí

Ve školce neplatíte fixní poplatek, takže výši měsíčního školkovného snadno ovlivníte počtem využitých hodin. Měsíční paušální poplatek ve školce Pro Family činí 2500 Kč a za každou zde strávenou hodinu zaplatíte 30 Kč. Je vaše dítko často nemocné? Víte, že nebude ve školce trávit každý den v týdnu? To vůbec nevadí, protože žádné poplatky navíc vám nebudou účtovány. Navíc ani nemusíte počítat nic za stravu. V ceně za školku je zahrnut i oběd a svačiny. Přibližnou měsíční útratu si můžete klidně hned spočítat na webu profamily.cz.

Napsat komentář