Škrabadla pro kočky dokonale ladí s interiérem

Kočka, která si hraje, nezlobí – to je pravidlo, jímž by se měli řídit začátečníci v chovu kočiček i zkušenější chovatelé. Kdo chová kočku venkovní, má situaci zjednodušenou o to, že kočka se dostatečně vydovádí ve venkovním prostředí. Ti, kteří nemají pro svého čtyřnohého miláčka možnost výběhu, a přesto by mu chtěli dopřát potěšení a radost z přirozeného pohybu, měli by si mimo toalety pro kočku pořídit i škrabadla pro kočky. Prodávaná škrabadla jsou vyráběna z měkoučkých materiálů kombinovaných s důležitým kmenem, na němž si kočky brousí drápy i si mohou dle libosti šplhat.

Kočičí strom kočku baví a ještě jí pomáhá

Kočky mají ve své přirozenosti potřebu nejen pohybu nahoru-dolů, ale musejí si pravidelně brousit drápky, které jim celoživotně dorůstají. Kočičí strom v interiéru výtečně supluje přírodní dřeviny, jež tato šelma využívá běžně při pohybu venku. Kočky, které se pohybují střídavě v exteriéru i uvnitř bytu, budou vděčny za kočičí stromy i v interiéru. Vždyť tyto zdomácnělé šelmičky jsou proslulé svou čistotností. Nejenže se rády myjí, lížou a neustále očišťují, v rámci hygieny si potřebují pravidelně brousit drápy. Tuto potřebu rády vykonávají během hygieny. A tak než jdou spát, po probuzení i po krmení jim dopřejete skutečné potěšení, pokud se budou moci i pořádně proškrábat.

Šplhadlo pro kočky ochrání vaše záclony a nábytek

Učenlivá zvířata, mezi něž patří právě kočky, se dříve, než začnou ničit nábytek kvůli svému nutkání šplhání, ochotně naučí používat šplhadlo pro kočky. Veselé poskakování po důmyslně zhotovených stromech je zabaví a potěší. Vyskočí si do vyvýšeného pelíšku nebo na plošinu, z níž budou moci bezproblémově pozorovat okolí. Včasným zakoupením šplhadla se vyhnete nákladným opravám zničeného nábytku.

Napsat komentář