Spolehlivý Škoda servis v Praze

Hledáte pro svůj automobil Škoda opravdu kvalitní servis v Praze? Chcete, aby vám sloužil co nejdéle a předcházeli jste tak problémům pravidelnou kontrolou stavu vašeho vozidla? Navštivte Autotrio Praha a přesvědčte se sami o profesionální péči odborníků s dlouholetou praxí.

Škoda auto, zdroj: www.autotriopraha.cz

Šetřete peníze

Potřebuje váš vůz kompletní záruční i pozáruční péči? Chcete jej zabezpečit proti odcizení nebo zajistit kompletní STK a měření emisí? Vyjmenované služby a řadu dalších můžete využít v servise Autotrio Praha. Kromě toho dostanete i Šekovou knihu, kde naleznete řadu slev na nejrůznější servisní práce, dokonce i při nákupu náhradních dílů přes tento servis Autotrio.

Profesionální péče o váš vůz, zdroj: www.autotriopraha.cz

Šetřete čas

Měli jste nehodu a nyní potřebujete pomoci s vyřizováním pojistných událostí? Pojišťovna nám neuhradí práce v klempírně a lakovně? Kontaktujte profesionály z Autotrio Praha a poraďte se, jaké máte možnosti. Na práce v lakovně i klempírně můžete využít slevu ze slevové knížky a pojistné události vám experti ze servisu rovněž pomohou vyřídit.

Věnujte svému vozu profesionální kvalitní péči a navštivte s ním autorizovaný Škoda servis. Odmění se vám bezproblémovým a dlouhým provozem.

Napsat komentář