X-Trade Brokers, velikán mezi brokery

X-Trade Brokers vstoupili na český trh již v roce 2007 a od té doby jsou považováni za jednu z největších brokerských společností působících nejen v České republice, ale i ve střední Evropě. Díky této vlastnosti si může dovolit například udržovat klientskou podporu, neustále rozšiřovat svou „knowledge base“ apod. Společnost působí na polském trhu od r. 2002. Od té doby, co získala povolení od ČNB, působí i v ČR.

Účty

XTB nabízí celkem 3 typy uživatelských typů účtů: Basic, Standard a PRO. Liší se především fixním a variabilním spreadem, v jeho započítávání a také v počtu obchodovatelných instrumentů. Detailní popis naleznete v podrobném přehledu.

Titulní strana XTB. Zdroj: https://www.xtb.com

Knowledge base

Je úžasné, jak se XTB stará o aktivitu a rozvoj svých klientů. Neustále vytváří semináře i tzv. webináře a informuje tak návštěvníky o aktualitách, zajímavých tématech apod. Ani začátečník si zde nemusí připadat ztracen, i jemu je na stránkách XTB věnována rovnou celá sekce.

Rozsáhlá vědomostní základna společnosti XTrade. Zdroj: https://www.xtb.com/cz/o-xtb/o-nas

Klientská podpora

Skutečnost, která vyzdvihuje XTB nad ostatní broker společnostmi, je provoz bezplatné telefonické linky. Kromě toho nabízí i 24 hodin dostupnou zákaznickou podporu, jež vám vytáhne trn z paty např. při zamrznutí platformy u obchodování asijské seance nebo zahajování evropské seance apod.

Chcete se dozvědět např. o poplatcích nebo obchodních platformách u tohoto brokera? Dočtete se o nich v detailní analýze.

Napsat komentář