Stavba komínu, která se nám vyplatila

Již delší dobu měla naše tříčlenná rodina sen o tom, že ve svém obývacím pokoji utuží teplo domova moderním krbem, který bude kromě své funkce vytápění, rovněž splňovat i funkci estetickou a to jako příjemný společník pro dlouhé zimní večery. Společně se svým manželem jsme již měli doslova jasnou představu o tom, jak bude krb v místnosti vypadat a jakou by měl plnit v naší domácnosti funkci. Jediným problémem který jsme nemohli vyřešit, byl ten, že jsme netušili, komu by se dala svěřit stavba komínu, který tvoří nezbytnou součást celého krbu. Chtěli jsme totiž získat jak odbornou montáž celého otopného systému, tak i záruku toho, že funkčnost komínu bude v rukách jedné a té samé společnosti. Jelikož ovšem byl náš sen opravdu intenzivní a krb si přála celá naše rodina, bylo nás vyslyšeno a objevili jsme na trhu přesně to, po čem jsme roky marně pátrali.

Stavba komínu, která je šitá na míru našim požadavkům

I když jsme ve své hlavě již hezkých pár let měli jasnou představu o tom, jak bude krb v daném interiéru vypadat, 3D vizualizace, kterou mohu všem vřele doporučit, nám přece jen trochu více otevřela oči a v některých věcech jsme si nechali poradit raději od zkušených odborníků. Díky ní jsme tak měli před očima již náš kompletní vysněný krb v celé své kráse. Dokonce i stavba komínu nám byla šitá na míru. Jelikož bydlíme, v novostavbě samonosný nerezový komín byl pro nás sázkou na jistotu. Kompletní montáž posléze proběhla během několika málo dní.

Záruka na celý otopný systém byla pouze třešničkou na dortu

Záruka, která je poskytována na celý otopný systém, pro nás byla pouhou třešničkou na dortu v porovnání s nadšením, které nás celou montáží provázelo. Díky ní ovšem máme jistotu, že pokud se něco nedej bože pokazí, víme na koho se obrátit. A pokud vás zajímá, kde naše rodina dnes tráví většinu svého času, asi vás nepřekvapí odpověď, že právě v obývacím pokoji, kde místo sledování televize, raději sledujeme praskající dřevo v našem zbrusu novém krbu, který nám dělá ohromnou radost.

Napsat komentář