Stěhujete se? Neděste se a povolejte si specialisty

Už je to tady. Plánované vystěhování kanceláře se přiblížilo mílovými kroky a vy nemáte síly ani chuť pustit se do krabicování, demontáže nábytku, snášení věcí po schodech a následného převozu. Ušetřete si čas a nervy, povolejte si odborníky na slovo vzaté – firmu Stehujemezavas.cz.

Montáž, demontáž a rozmístění nábytku

Stěhování Plzeň, to není jen převoz nábytku v rámci Plzně a okolí. Zkušení pracovníci pomůžou s demontáží a montáží jakýchkoliv kusů nábytků, skříní, gaučů, regálů, a to i když si je zavoláte pouze na tuto činnost. Krédem společnosti je pružně reagovat na rozmanité potřeby zákazníků. Činnosti okolo stěhování zahrnují dopravu osobními a nákladními automobily, zajištění obalového materiálu i pomoc s rozmístěním nábytku v nově nastěhovaných prostorách.

Doprava, vyklízení a úklid bytů, domů, sklepů i půd

Zájemci o stěhování Plzeň mohou nahlédnout na firemní webové stránky, snadno si spočítat, zda budou potřebovat stěhovací vůz a jednoho či více pracovníků. Pevný sazebník nedá možnost spekulacím nad konečnou cenou. Rovněž je třeba započítat hodinovou sazbu za dopravu a cestovné po Plzni i mimo Plzeň. Aby byla nabídka stěhování Plzeň co nejkomplexnější, portfolio firmy zahrnuje také vyklízení bytů, domů, kanceláří, sklepů, půd, nemovitostí a pozůstalostí. Prostory po stěhování i vyklízení pracovníci firmy profesionálně uklidí.

Kladné reference o dokončených pracích

Podíváte-li se na reference z firemního webu, galerie fotografií je dokladem profesionální práce firmy, je viditelný vozový park, jímž se nábytek a zboží převáží, stejně jako tým pracovníků, kterému se nebudete bát své věci svěřit. Stěhovala se například kancelář v Plzni bez výtahu a úzkým schodištěm, asistovalo se při převozu a skládání devítitunového výrobního stroje, přestěhoval se masážní salon z Norimberku do Plzně nebo trezor pro Městský úřad v Dobřanech. Kladné reference spokojených zákazníků jsou vizitkou dobře vykonané práce, a stěhování Plzeň není výjimkou.

Napsat komentář